Martyniuk zaatakowany WIRUSEM! Fani są w szoku.

Fani Zenka Martyniuka pogrążeni w smutku. Wielu z nich było przerażonych.

 

 

Zenek Martyniuk przeraził miliony fanów w całym kraju. Na oficjalnym profilu Facebookowym zespołu Akcent poinformowano o walce Zenka z ciężkim wirusem.

 

 

 

Zenek Martyniuk jest prawdziwą legendą polskiej estrady, a także niekwestionowanym królem disco polo. Artystę w kraju i za granicą kochają miliony fanów, którzy chętnie słuchają  jego piosenek. Ponadto płyty pochodzącego z  Białegostoku zespołu są aktualnie najlepiej sprzedającymi się płytami w kraju.

 

 

 

 

Jednak ten stan rzeczy dziwić nie powinien.  Czy ktoś z nas może sobie wyobrazić  np. wesele bez hitów Zenka Martyniuka? Raczej takich osób jest niewiele. Niestety życie króla disco polo to nie tylko dobre momentu. Jak się okazało, artysta musiał zmierzyć się z ciężką chorobą. Martyniuk zaraził się…

 

 

…Wirusem grypy, który 3 lata temu był powodem odwołania jego występu w programie „Pytanie na Śniadanie”. Zenek na antenie Telewizji Polskiej miał mówić na temat akcji „Zakochani w Pomaganiu”.

 

CZYTAJ TEŻ : Polska szkoła bagatelizuje KORONAWIRUSA? Dzieci pojechały na wycieczkę aż do…

 

„Chciałbym wszystkich pozdrowić walentynkowo i życzyć wszystkim w tym dniu dużo ciepła i słodkich chwil. Bardzo żałuję, że nie mogę was osobiście pozdrowić w jutrzejszym programie „Pytanie na śniadanie”, ale i mnie czasami dopadnie choroba” – napisał  na Facebooku Zenek.

fot. YT

Komentarze