MAYBACH Ojca Rydzyka! „Jest ich kilka” Ujawniono PRAWDĘ!

Maybach Ojca Rydzyka! Do dziś nie milkną komentarze nt. żartu na antenie Radia Maryja. Prawda wyszła jednak na jaw!

Plotka na temat Maybacha Ojca Tadeusza Rydzyka ma już kilkanaście lat. Pierwsze doniesienia i niefortunne fotomontaże pojawiały się, kiedy tylko w Polsce powszechniej zaczęto korzystać z internetu. Ostatnio Rydzyk zażartował na antenie Radia Maryja z posiadania Maybacha. Media szybko podchwyciły fragment rozmowy a nawet mogliśmy oglądać naklejki na drogich samochodach z podpisem „Od bezdomnego”.

Okazało się jednak, że Ojciec Tadeusz Rydzyk Maybacha posiada. Jak mówi nasze źródło w Radiu Maryja jest ich kilka. W planach był też helikopter. Wszystkie znajdujące się w kolekcji Tadeusza Rydzyka Maybachy zostały przekazane przez wiernych – każdy z nich jest…

PLASTIKOWY! Jak wyznał Tadeusz Rydzyk w 2016 roku :

Maybacha mam – plastikowe modele tego samochodu przysłali mi ludzie w prezencie [śmiech]. Choć kiedy o tym napisali, nie wiedziałem nawet, co to jest. Potem kiedyś na autostradzie mi pokazano. Nic specjalnego, samochód jak samochód. – mówił portalowi Gazeta.pl redemptorysta.

Wówczas Rydzyk odnosił się do medialnych doniesień. Dziennikarze Gazety Pomorskiej sugerowali, że 6-metrowa limuzyna jeżdżąca po Toruniu należy do Radia Maryja. Nieoficjalnie należała do jednego z najbogatszych Polaków mieszkającego w okolicy. Na pewno natomiast nie należy do Radia Maryja ani Ojca Tadeusza Rydzyka.

Wyszło na jaw także, że doszło do prowokacji z zakupem helikoptera :

”Powiedziano mi, że pada jakaś firma, chcą bardzo tanio sprzedać taką maszynę. Pomyślałem, że warto sprawdzić. Ale nie dla siebie, lecz dla techników, którzy często musieli na tych kiepskich wtedy drogach spędzać po dwa dni, by dotrzeć na drugi kraniec Polski. (…) Obejrzeliśmy. Nawet nas przewieźli, co pozwoliło nam pierwszy raz spojrzeć na radio z góry. Ale koszt był dla nas niewyobrażalnie duży. A potem jeszcze się okazało, że to prowokacja.„ – mówił Rydzyk.

Komentarze