Meghan już tego NIE ukrywa! Wyznała, kto jest ojcem dziecka!

Meghan

Meghan Markle raczej unika rozmów z dziennikarzami na tematy związane ze swoim życiem prywatnym jednak tym razem postanowiła zrobić wyjątek. Księżna zdradziła swój intymny sekret w filmie dokumentalnym pt. „Harry&Meghan: An African Jurney”. Żona Harry’ego opowiedziała o swojej ciąży i negatywnych emocjach jakie towarzyszyły jej podczas medialnej nagonki.

Ostatnimi czasy wokół księcia Harry’ego i księżnej Meghan Markle powstała prawdziwa medialna burza. Brukowce nawet na chwile nie dają im chwili wytchnienia i wchodzą z butami w ich intymne życie. Para książęca stroni więc od publicznych wypowiedzi na swój temat. Dlatego dla wielu ogromnym zaskoczeniem jest wywiad jakiego udzieliła Amerykanka. Księżna Sussex opowiedziała w nim min. o swojej ciąży i o tym, jak spełnia się w roli matki. Cały wywiad zostanie wyemitowany w brytyjskiej stacji ITV już dziś. Ma on pokazać Markle zupełnie z innej strony niż znają ją Brytyjczycy.

 

 

 

 

Podczas wywiadu nie zabraknie łez i trudnych pytań. Meghan zostanie zapytana jak radzi sobie z zainteresowaniem wścibskich dziennikarzy i presją, która panuje wokół jej osoby. W związku z medialną nagonką para książęca zapowiedziała już, że wytoczy proces najbardziej nachalnym i wścibskim dziennikarzom, którzy głównie piszą nieprawdę na ich temat i zadają dziwne pytania jak to, o to kto jest ojcem jej dziecka…

 

ZOBACZ TAKŻE:KSIĄŻĘ HARRY i MEGHAN MARKLE dostaną WIELKIE ODSZKODOWANIE?

 

źródła: zycie.news, foto instagram.com

 

Komentarze