Miał stanąć na ślubnym kobiercu w najbliższą sobotę! ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM…

Ten młody mężczyzna w najbliższą sobotę miał stanąć na ślubnym kobiercu. Niestety, 19-latek z gminy Łabiszyn zginął w wypadku samochodowym w miniony poniedziałek na drodze powiatowej pod Świeciem. Jutro odbywa się jego pogrzeb.

Filip miał przed sobą całe życie. Mnóstwo planów, ślub, rodzina, dzieci. Planował wziąć ślub ze swoją ukochaną w najbliższą sobotę. Zmarł wskutek rozległych obrażeń, których doznał w wyniku wypadku z samochodem ciężarowym. Do przerażającego zdarzenia doszło na drodze powiatowej w miejscowości Dolny Młyn, w pow. świeckim. 19-latek prowadził pojazd marki volvo. Oprócz niego, w samochodzie znajdowała się 19-letnia kobieta i maleńkie dziecko. 

– 52-letni bydgoszczanin kierujący ciężarowym dafem, podczas wymijania się z samochodem osobowym volvo, prawym bokiem pojazdu uderzył w drzewo. Części z uszkodzonej skrzyni ładunkowej spadły na osobówkę, a wbijając się przez jej przednią szybę spowodowały obrażenia ciała kierowcy. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 19-letni mieszkaniec powiatu żnińskiego. Pozostałym uczestnikom wypadku – 19-latce i malutkiemu dziecku nic poważnego się nie stało – relacjonowała w rozmowie z mediami podkom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu.

Funkcjonariusze policji wykonali oględziny, powołali świadków oraz zabezpieczyli wszelkie ślady. Policjantka Joanna Tarkowska potwierdziła, że śledztwo w tej sprawie prowadzone jest pod nadzorem prokuratora. Obecnie trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyny wypadku. 

Tragicznie zmarły 19-latek był ogromnym fanem jednośladów. Na Facebooku jedna z jego przyjaciółek zorganizowała specjalną akcję. 

Wiem, że bardzo byś tego chciał… a twoi rodzice się zgodzili… Proszę wszystkich motocyklistów i wszystkie motocyklistki o przyjazd na pogrzeb Filipa, który odbędzie się 18.10.2019r (w piątek) o godzinie 14:00 w kościele w Łabiszynie. Proszę Was odprowadźmy go tak, jak na to zasłużył! Zróbmy to tak, żeby nas usłyszał. ZBIÓRKA O GODZINIE 13:00 POD TESCO W BYDGOSZCZY!napisała koleżanka zmarłego Filipa. 

Źródło: Echo Dnia

Zobacz też: UJAWNIONO szczegóły nt. Woźniaka Staraka! Jego żona…

Zdjęcie: Pixabay

 

 

 

 

 

Komentarze