UJAWNIONO szczegóły nt. Woźniaka Staraka! Jego żona…

piotr

Przedsiębiorca i producent filmowy Piotr Woźniak-Starak zmarł wskutek nieszczęśliwego wypadku na łodzi. Do wypadku doszło na jeziorze Kisajno w nocy z 17 na 18 sierpnia. Po pięciu dniach poszukiwań odnaleziono ciało mężczyzny.

Biegły sądowy orzekł, że przyczyną śmierci producenta były „konsekwencje uszkodzenia mózgu, przypuszczalnie spowodowanego przez uderzenie łopat śruby motorówki”. Ustalono także, że Starak niedługo przed swoją śmiercią spożywał alkohol. Miał 1,7 promila alkoholu we krwi. 

Jakiś czas temu odbyła się uroczysta premiera „Ukrytej gry”, filmu, którego producentem był tragicznie zmarły Piotr Woźniak-Starak. Główna rola przypadła hollywoodzkiemu aktorowi Billowi Pullmanowi.

Wszyscy zastanawiali się, czy na premierze pojawi się Agnieszka Woźniak-Starak, wdowa po zmarłym producencie. 

„Kiedy wchodziła do Teatru Muzycznego w Gdyni wszystkie oczy były zwrócone tylko na nią. Do ostatnich chwil trwały spekulacje, czy Agnieszka Woźniak-Starak pojawi się na pokazie ostatniego filmu, który wyprodukował jej zmarły tragicznie mąż, Piotr(…)Jak się okazało – prezenterka zdecydowała się na to, by uczestniczyć w premierze filmu „Ukryta gra”. Musiało ją to wiele kosztować. Na twarzy Agnieszki widać było silne emocje” – relacjonował jeden z dziennikarzy Faktu, który również uczestniczył w premierze filmu „Ukryta gra”. 

Piosenkę do filmu wykonała bardzo piękna i zdolna Anna Karwan. Utwór nosi nazwę „The Secret Game”. Muzykę i słowa napisał Łukasz Targosz. Za produkcja muzyczną stoją Łukasz Targosz, Jacek Tarkowski. 

Anna Karwan jest bardzo poruszona faktem, że to właśnie jej przypadło wykonanie utworu „The Secret Game”. Wokalistka przyznaje, że piosenka stała się swoistym hołdem dla zmarłego producenta filmu – Piotra Woźniaka-Staraka.

„Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam dołożyć szczyptę swoich emocji do tak pięknego projekt i tym samym złożyć hołd całej ekipie, a przede wszystkim Piotrowi Woźniakowi-Starakowi za dzieło jego życia” – powiedziała do dziennikarzy Faktu artystka. 

Zdjęcie: Wikipedia

Zobacz też: NOWE samochody dla SOP! Naprawdę takie wybrali!

 

 

Komentarze