Michał Koterski wrzucił wzruszający post z okazji urodzin syna! Nikt nie spodziewał się TAKICH SŁÓW

Michał Koterski to polski aktor, prezenter, satyryk, a także osobowość telewizyjna, syn wybitnego reżysera Marka Koterskiego. Zadebiutował na dużym ekranie rolą Sylwusia, w filmie „Dzień Świra”. W 2018 zagrał Adasia Miauczyńskiego w filmie „7 uczuć”.

Jeszcze niedawno Misiek Koterski i Marcela Leszczak inspirowali inne pary i uchodzili za związek idealny. Początkowo nikt nie dawał im szansy, jednak szybko okazało się, że zakochani planują wspólną przyszłość. Jakiś czas później para zaręczyła się, a po niecałym roku na świat przyszedł ich synek Fryderyk. Niestety, Marcela potwierdziła niedawno, że z początkiem października zakończyła związek z Michałem.

Dziś synek Michała Koterskiego oraz jego byłej partnerki Marceli Leszczak skończył dwa lata. Dumny tatuś postanowił z tej okazji podzielić się z fanami wzruszającym wyznaniem. 

Dzisiaj mój kowboj ma drugie urodziny , dwa latka czyli 🔥🤠💪 Wszystkiego najlepszego Fryderyku duuuużo miłości dla siebie , do innych , do świata i od innych ❤️ jak pisał św. Jan od Krzyża „u schyłku życia tylko z miłości będziemy rozliczeni „ – napisał w swoim wpisie Michał Koterski. 

Swoje słowa skierował również do mamy Fryderyka, Marceli Leszczak. Ciekawe, czy spodziewała się ona takiego podziękowania… 

Dziękuje Marcelko za ten najwspanialszy dar , niby Frylek ma urodziny a ja czuje jakby to było moje święto 😁 – dodał Misiek. 

Marcela nie czekając długo, zareagowała na jego wypowiedź. 

Aaaa, nie ma za co, drobiazg. – odpowiedziała mama Fryderyka. 

Jak taki drobiazg, to poproszę o więcej takich – dodał Koterski. 

Hhhhh, jaki dowcipny ten Misiek – skwitowała Marcela Leszczak.

Synkowi Marceli i Michała życzymy wszelkiej pomyślności i dużo zdrowia!!!

Źródło: Instagram

Zobacz też: Skandal w czasie meczu. Arbiter był tak pijany, że nie był w stanie (…)!

Zdjęcie: Instagram

Komentarze