Michał Wiśniewski ROZSTAŁ się z nową dziewczyną?!

Związek Michała Wiśniewskiego skończy się szybciej niż się zaczął? Szokujące doniesienia.

Jeszcze niedawno cała Polska żyła rozstaniem Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner. Gdy tylko wrzawa ucichła w sieci pojawiły się informacje, że wokalista Ich Troje założył konto na portalu randkowym. Niedługo po tym serwisy internetowe rozpisywały się o jego nowej wybrance. Jest nią niezwiązana z show-biznesem Paulina.

Podobno właśnie tym kierował się Michał w wyborze partnerki – jak dotąd wiązał się z celebrytkami. Małżeństwo z Dominiką w świetle prawa jeszcze trwa, a wokół nowej sympatii Wiśniewskiego już rozpętał się istny szum. Przede wszystkim ze względu na domniemaną ciążę kobiety. Choć Michał i Paulina ani nie potwierdzili, ani nie zaprzeczyli informacji o potomstwie, to głos zabrał znajomy Michała Wiśniewskiego.

Zdradził, że to dopiero drugi trymestr, dlatego muzyk nie chce wypowiadać się na ten temat publicznie. Wydawałoby się, że dziecko wzmocni więzi między zakochanymi, tymczasem okazuje się, że różnice między słynnym wokalistą a jego wybranką mogą stanąć na drodze ich szczęściu.

Michał Wiśniewski był żonaty już czterokrotnie: z Magdą Femme, Mandaryną, Anią Świątczak oraz Dominiką Tajner. Za każdym razem zapewniał, że to uczucie na całe życie, a kończyło się jak zwykle. Do tego doszły problemy finansowe. Gwiazdor ogłosił bankructwo i po jego ogromnym majątku nic nie zostało.

Sprawa rozwodowa z Dominiką Tajner nadal jest w toku, a sam wokalista promienieje u boku pięknej Pauliny. Jednak złośliwi wróżą temu związkowi huczny rozpad. Przede wszystkim ze względu na to, że lider Ich Troje do długodystansowców nie należy, a słowa jego miłosnych deklaracji okazują się być rzucane na wiatr.

Drugą rzekomą przeszkodą są… dzieci. Zarówno Paulina, jak i Michał mają po czworo potomków z poprzednich związków. Zdaniem wielu zobowiązania z tego wynikające mogą mieć negatywny wpływ na ich świeżą i delikatną relację.

Ponadto niektórzy obawiają się, że dziewczyna wokalisty może ciężko znosić jego rozrywkowy styl życia. Wszak Michał w błysku fleszy czuje się jak ryba w wodzie, z kolei Paulina zapewne nie jest tak oswojona w tej kwestii.
Nie pozostaje nic innego, jak tylko śledzić losy zakochanych. A może sprawdzi się zasada „do pięciu razy sztuka” i Michał Wiśniewski wreszcie ułoży sobie życie?

Komentarze