Milionerzy :„Starzec zwyczajny…”. TO pytanie ZSZOKOWAŁO widzów!

Milionerzy. To pytanie zszokowało wielu widzów. Wszyscy szukają odpowiedzi na pytanie.

Zwyczajny starzec może doczekać emerytury, a starzec zwyczajny… rozmnaża się w rzekach, rośnie w Polsce, ma jednokomorowe serce czy stroszy pióra? To pytanie usłyszał w programie „Milionerzy” pan Zbigniew Górski z Liśca Wielkiego. Poprawna odpowiedź oznaczała pół miliona złotych.

Pan Zbigniew  grę rozpoczynał jeszcze w poprzednim odcinku. Wówczas zostało mu zadanych osiem pytań. Następnie skończył się czas programu. Jego gra była kontynuowana w kolejnym odcinku „Milionerów”.

Starzec zwyczajny – Milionerzy.

Zwyczajny starzec może doczekać emerytury, a starzec zwyczajny:

A: rozmnaża się w rzekach B: rośnie w Polsce C: ma jednokomorowe serce D: stroszy pióra

Pan Zbigniew niestety nie znał odpowiedzi na zadane pytanie. Początkowo rozważał wariant A lub wariant D. Pozostało mu jeszcze jedno z kół ratunkowych. Był go telefon do przyjaciela. Gracz skorzystał z tej możliwości.

Niestety syn gracza Jakub także nie miał pojęcia jaka może być poprawna odpowiedź na to pytanie. Po krótkim zastanowieniu Pan Zbigniew zdecydował, że rezygnuje z dalszej m gry i tym samym wygrał 250 tysięcy złotych.

Czym jest starzec zwyczajny?

Starzec zwyczajny (in. starzec pospolity) to roślina z rodziny astrowatych. Występuje na wszystkich kontynentach z wyjątkiem Antarktydy, również w Polsce. Poprawną odpowiedzią w teleturnieju Milionerzy była zatem odpowiedź B.

Komentarze