Misiewicz POZWIE Patryka Vegę za film „Polityka”?

Misiewicz ma pozwać Vegę za jego najnowszy film „Polityka”. Jest reakcja reżysera.

Najnowsze dzieło Patryka Vegi „Polityka” nie doczekała się jeszcze zwiastunu, a reżyser ujawnił jedynie jej fragmenty uderzające głównie w polityków PiS. Wzbudził tym ogromne emocje, a zwłaszcza – według SuperExpressu Bartłomieja Misiewicza. Ten ma być wysoce oburzony scenami i sugestiami zawartymi w filmie.

Zdaniem SuperExpressu były rzecznik MON wyraził oburzenie zawartymi w filmie scenami sugerującymi jego związek z ministrem Macierewiczem i zawdzięczanie temu swojej posady czy sceny , gdzie jego odtwórca zażywa narkotyki, choć oczywiście w filmie nie ma słowa o Misiewiczu czy Macierewiczu.

Mecenas Zbigniew Kruger ujawnił, że zgłosił się do niego Bartłomiej Misiewicz celem rozważenia podjęcia kroków prawnych względem Patryka Vegi z uwagi na zawarte w filmie sceny sugerujące jego zachowanie.

– Mam prawników, środki na toczenie konfliktu – powiedział Patryk Vega w odpowiedzi na te rewelacje.

Zdaniem Wirtualnej Polski także były szef MON Antoni Macierewicz rozważa już kroki prawne wobec reżysera. – Może też być tak, że ktoś tego reżysera próbuje zmanipulować, podając mu nieprawdziwe informacje. Poczekajmy na decyzję mojego klienta – powiedział portalowi WP Andrzej Lew-Mirski, prawnik Macierewicza. 

Komentarze