Misiewicz związał się z Penelope Cruz?! Są zdjęcia!

Misewicz pokazał swoją narzeczoną, której poświęca teraz jak najwięcej czasu. Swoją przyszłą żoną chętnie chwali się na Instagramie.

Bartłomij Misiewicz to jeden z bliskich współpracowników Antoniego Macierewicza. Do 2017 r. był szefem gabinetu politycznego i rzecznikiem prasowym Ministerstwa Obrony Narodowej.

 

Od dobrych kilku tygodni młodzieniec sugeruje w mediach społecznościowych, że zbliża się coraz bardziej do wypowiedzenia przysięgi przed ołtarzem. Na zamieszczonej w sobotę fotografi widzimy go razem ze swoją wybranką, która znacznie przypomina Penelope Cruz.

 

Jak to możliwe? Z pewnością każdy z nas ma gdzieś na świecie sobowtóra, który fizycznie będzie nas przypominał. W tym przypadku rysy twarzy, spojrzenie oraz prawie identyczny kolor włosów z pewnością wskazuje podobieństwo do hiszpańskiej aktorki.

 

Fotografię jaką dodał Misiewicz w mediach społecznościowych postanowił jednak jasno skomentować i rozwiać wszelkie domysły na temat swojego stanu matrymonialnego.

Najpopularniejszy pracownik apteki w Polsce zaznaczył, że na jego wesele będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

 

„To jeszcze nie nasza impreza”– skomentował na Instagramie.

 

W ostatnim czasie Misiewicz był między innymi oskarżony o przekroczenie uprawnień rzecznika MON, działanie na szkodę Polskiej Grupy Zbrojeniowej oraz przyjęcie korzyści majątkowych w wysokości 90 tysięcy złotych. Dla jego wybranki serca nie stanowi to na szczęście problemu.

 

ZOBACZ TEŻ:MAGDA GESSLER oszalała na punkcie PRZYSZŁEGO ZIĘCIA! LARA jest ZAZDROSNA!?

https://www.instagram.com/p/B3zea93H2qZ/

 

 

 

Źródło:pudelek

Źródło:Instagram

Komentarze