Wszyscy mówią o MISTRZOWSKIM WIDEO gwiazdy! To nowy HIT SIECI

patrice evra

Na Instagramie pojawił się film, który z miejsca zyskał ogromną popularność. Opublikował go Patrice Evra, sportowiec. Nagranie stało się hitem sieci.

 

Film, który robi furorę w internecie, prezentuje 10 psów, które wchodzą po schodach. Dzieje się tak, gdy usłyszą swoje imię. To były piłkarz Manchesteru United je po kolei wywołuje. Nagranie zostało zatytułowane: “Dokąd te 10 psów idzie?”.

 

To nie pierwszy zabawny film opublikowany przez Evrę. Ten jednak bije rekordy popularności. Psy czekają u podnóża schodów. Czekają na to, by na nie wejść. Piłkarz woła ich po imieniu, jednego po drugim.

 

Jak wabią się psy? Okazuje się, że otrzymały imiona byłych graczy Manchesteru United. Evra grał z nimi na murawie.

 

Oto lista imion psów: Patrice Evra, Owen Hargreaves, Rio Ferdinand, Wes Brown, Cristiano Ronaldo, Wayne Rooney, Nemanja Vidić, Michael Carrick, Paul Scholes i Carlos Tevez.

https://www.instagram.com/p/CAu9j_KH6za/

W trakcie nagrania piłkarz mówi: “Wygrałem ten mecz. Co za drużyna. Pobłogosław wszystkich, Van der Sara też, mamy jedenastkę”, a następnie wybucha gromkim śmiechem.

 

Film ten to żart Evry, piłkarz przerobił oryginał, podłączył swój głos. Wyszło mu to bardzo dobrze. Potwierdzają to komentarze internautów pod wideo.

 

“Zastanawiam się, kim byłby Evra, gdyby nie był piłkarzem. Legenda, to jest genialne”, “Evra jest szalony” – oto niektóre z nich.

 

A Wy co sądzicie o tym nagraniu? Podoba Wam się?

 

Zobacz też: HIT internetu! Musisz zobaczyć, co MELANIA ZROBIŁA Trumpowi

 

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia: pixabay

 

Komentarze