MODLITWA za jurora „Mam Talent”! Dramatyczny WYPADEK! Lekarze 6-godzin…

Ogromny dramat. Fani modlą się za jurora „Mam Talent”. Miał fatalny wypadek.

Niebywała tragedia gwiazdora show „Mam Talent”. Uwielbiany gwiazdor programu uległ fatalnemu wypadkowi. Do zdarzenia doszło tuż obok jego domu. Fani modlą się za jego zdrowie. Juror cały czas przebywa w szpitalu. Miał przejść już trudną operację. Jednak nie wiadomo, co dalej z jego zdrowiem. Miliony fanów pogrążyło się w smutku.

„Mam Talent” to jeden z tych programów, których na całym świecie przedstawiać nie trzeba. Talent show to bardzo popularny program na niemal całym globie. Miliony telewidzów co tydzień chętnie śledzą poczynania uczestników w kolejnych edycjach. Niestety teraz fani nie mogą uwierzyć w to, co się stało. Przykry wypadek spotkał znanego jurora…

… Simona Cowell. Gwiazdor miał wypadek jadąc na rowerze elektrycznym. Jak wiadomo złamał on kręgosłup! Do tragedii doszło w sobotnie popołudnie. Do tego stało się to tuż przed jego domem.  Simon Cowell trafił do szpitala, a tam przeszedł operację kręgosłupa. Lekarze pracowali aż 6 godzin by ukisić w jego plecach metalowy pręt. Gwiazdor czuje się stabilnie, ale nadal musi pozostać w placówce medycznej. Już wiadomo, że nie wystąpi w odcinkach live „America’s Got Talent”.

– Jeśli kupujesz rower elektryczny, przed pierwszą jazdą przeczytaj instrukcję. Złamałem część kręgosłupa. Dziękuję wszystkim za miłe wiadomości – napisał na Twitterze.

Komentarze