Mogą być problemy! Inspektorzy badają grób Piotra Woźniaka-Staraka…

piotr

Sprawą zaginięcia producenta Piotra Woźniaka-Staraka żyła cała Polska. Mężczyzna pływał swoją łodzią po jeziorze Kisajno w nocy z 17 na 18 sierpnia. W pewnym momencie doszło do nieszczęśliwego wypadku, a 39-latek wypadł z motorówki. Przez 5 dni specjalna grupa poszukiwała zaginionego producenta. Po tym czasie odnaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka.

Biegły sądowy orzekł, że przyczyną śmierci producenta Piotra Woźniaka-Staraka były „konsekwencje uszkodzenia mózgu, przypuszczalnie spowodowanego przez uderzenie łopat śruby motorówki”. Specjaliści potwierdzili, że w dniu wypadku Starak spożywał alkohol. Biegły sądowy orzekł, że mężczyzna miał 1,7 promila alkoholu we krwi. 

Producent przez ostatnie lata związany był z dziennikarką i osobowością telewizyjną – Agnieszką Woźniak-Starak. Para pobrała się w 216 roku.

29 sierpnia w kościele w Konstancinie-Jeziornie odbyła się msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka. 30 sierpnia odbyło się ostatnie pożegnanie, a trumnę z ciałem mężczyzny złożono w grobie w jego posiadłości w Fuledzie. 

Nie wiadomo z jakiego powodu, jednak grobem zmarłego producenta zainteresował się powiatowy inspektor nadzoru budowlanego. Okazuje się, że sprawdzane są procedury, które potwierdzą, że Staraka pochowano zgodnie z przepisami, czyli w katakumbach. 

Zobacz również: Co robić, jeśli nasze dziecko czuje się SAMOTNIE wśród rówieśników? Podpowiadamy!

To, co widziałem na miejscu, jest małą architekturą, jeśli chodzi o to, co zbudowano na powierzchni. Nie wiem, jak grób wygląda w środku, opierałem się na przekazanych mi informacjach i dokumentach – stwierdził inspektor Jerzy Chmielewski. 

W piśmie, które inspektor nadzoru budowlanego Jerzy Chmielewski przesłał sanepidowi i wójtowi Giżycka widnieje informacja, iż w myśl przepisów grób Woźniaka-Staraka nie jest katakumbą. Do sprawy odniósł się także wójt Giżycka, 

– Nie wiem jeszcze, jakie kroki podejmiemy w tej sprawie. Jest ona bardzo delikatna i wrażliwa, dotyczy trudnych kwestii. Z drugiej strony mamy przepisy, które w kraju obowiązują – mówił wójt Giżycka Marek Jasudowicz.

Zobacz też: Ksiądz Tymoteusz Szydło (syn byłej premier) ZOSTAŁ OJCEM?! Jest komentarz…

Zdjęcie: Youtube

 

 

Komentarze