Narzeczona ze Stambułu bije rekordy! Serial oparty na FAKTACH będzie liczył TYLE odcinków

serial

Nowy turecki serial Narzeczona ze Stambułu bije rekordy oglądalności i zadebiutował na antenie Zoom TV.

Serial cieszy się sporym zainteresowaniem, ponieważ opowiada o prawdziwych wydarzeniach, a akcja toczy się w czasach współczesnych.

 

Produkcja oparta jest na powieści psychiatry, dr. Gülseren Budayicioglu, która jest zapisem przeprowadzonych przez autorkę sesji terapeutycznych. Inspiracją do postaci głównej bohaterki była turecka piosenkarka Ülku Üst. Produkcja okazała się ogromnym hitem w Rumunii, Turcji oraz Izraelu.

 

O czym jest serial?

 

Jak większość tureckich seriali, tak i ten opowiada o miłości, która na swej drodze napotyka wiele przeciwieństw życia codziennego.

Młoda i piękna Sureyya została wychowana przez ciotkę. Jest skromna, ale i utalentowaną śpiewaczką, w której życiu nigdy nie było kolorowo. Sureyya poznaje Faruka, przystojnego biznesmena z bogatej i wpływowej rodziny Boran. Para zakochuje się w sobie, ale na drodze ich uczuć, staje zaborcza i konserwatywna matka mężczyzny. Jak potoczą się losy bohaterów i czy uda im się być razem?

 

 

ZOBACZ TEŻ:Edyta Górniak zachwycona swoim instruktorem! Najbardziej ceni go za…

 

 

Serial „Narzeczona ze Stambułu” emitowany jest od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 w Zoom TV. Turecka produkcja liczy 87 odcinków, które trwają po 120 minut. W Polsce epizody zostały podzielone i będą one liczyły 174 odcinki.

 

 

 

Źródło:eskacinema

Źródło zdjęcia:Facebook

Komentarze