Nastolatek ZMARŁ po zjedzeniu mięsa! Nie uwierzycie, co znaleziono w jego MÓZGU!

mięsa

Tak się może skończyć zjedzenie niedogotowanego mięsa…

Pewien nastolatek przypłacił zamiłowanie do mięsa życiem. Po spożyciu kawałka niedogotowanej wieprzowiny, chłopak doznał ataku, a kilka dni później zmarł. W mózgu 18-latka znaleziono kilkaset larw tasiemca uzbrojonego. Wysiłki lekarzy okazały się bezskuteczne. Nie było już dla niego najmniejszego ratunku.

Nie wiedział, że robi źle

Młody Hindus nie miał pojęcia, że zjedzenie niedogotowanego mięsa może być groźne. Po kilku dniach od zjedzenia kawałka lekko surowej wieprzowiny, zaczęły mu dokuczać liczne dolegliwości. Odczuwał m.in. ból w pachwinie, miał obrzęk w prawym oku i tkliwość w prawym jądrze. Po kilku dniach chłopak stracił przytomność i trafił do szpitala.

Przerażające skany

Hindus został poddany badaniu rezonansem magnetycznym (MRI), które ukazało przerażającą prawdę. W mózgu nastolatka znajdowały się setki larw. Lekarze odkryli u niego wągrzyce mózgu, zwaną również neurocysticerkoza. Jest to infekcja tasiemcowa, która zwykle jest następstwem jedzenia zainfekowanej wieprzowiny. Larwy pasożytnicze tasiemca uzbrojonego na początku zaatakowały jelita. Z czasem jednak zaczęły się gromadzić w ośrodkowym układzie nerwowym, mięśniach, skórze i oczach.

Lekarze podali mężczyźnie sterydy i leki przeciwpadaczkowe. Mimo wysiłków, nie udało im się jednak uratować chłopaka.

Czytaj więcej: Zjedli mięso ze ŚWISTAKA. Nie sądzili, że już za chwilę BĘDĄ…

mięsa
The Sun

Źródło: The Sun

Zdjęcie: Pixabay

Komentarze