Nastolatka w CIĄŻY! „Zenek Martyniuk został OJCEM i…”

Zaskakujące doniesienia nt. króla disco polo! Zenek Martyniuk został ojcem?

Polska scena disco polo ma jednego, niekwestionowanego króla. Jest nim oczywiście lider zespołu Akcent Zenek Martyniuk. Muzyk od lat wzbudza masę pozytywnych emocji wśród fanów. Wszyscy znają jego piosenki, takie jak „Przez twe oczy zielone”, „Przekorny los” czy ostatni hit „Ostatni list”.Media obiegła niespodziewana informacja nt. gwiazdora. Chodzi o dziecko. 

Scena disco polo w Polsce coraz bardziej się powiększa. Jednak nieprzerwanie króluje na niej Zenek Martyniuk. Ze względu na swoją popularność jest on obiektem zainteresowania mediów. Niedawno ukazały się informacje na temat dziecka. Media postawiły pytanie. Czy żona Zenka ukrywa coś przed światem? O co chodzi z nastolatką? Otóż Zenek Martyniuk został ojcem w…

kręconym o jego życiu filmie fabularnym. Scenarzyści produkcji zbiegli się w czasie z narodzinami jego wnuczki, kręcąc ujęcia narodzin syna filmowego Zenka. Niektóre media podawały, że Zenek został ojcem i dziadkiem jednocześnie. Wnuczka Zenka jest owocem miłości jego syna i 19-letniej wybranki. Para stara się teraz odbudować swoje małżeństwo.

Wcześniej w ich związku dochodziło do wielu perypetii. Tymczasem na planie filmu o Martyniuku, niemal równocześnie z narodzinami wnuczki nakręcono poruszającą scenę. W szpitalu w Bielsku Podlaskim powstała scena narodzin syna króla disco polo. W podobnym czasie 19-letnia żona dorosłego już syna Zenka rodziła córeczkę.

Komentarze