„Nic się nie stało” : Doda WYZNAŁA ukrywaną prawdę o Majdanie! „Czas pokazać kim jest ten człowiek”

Film Sylwestra Latkowskiego – „Nic się nie stało” wywołał lawinę reakcji celebrytów. Wielu komentatorów wskazywało jednak na słabą realizację i brak jakichkolwiek dowodów. Teraz kurtynę milczenia zrzuciła Doda.

Produkcja Sylwestra Latkowskiego sfinansowana przez Telewizję Polską poruszyła problem pedofilii, a konkretnie temat, który przerobiła już niemal każda redakcja w Polsce. Chodzi o sprawę Krystka W. i słynnej sopockiej „Zatoki Sztuki”. Były naczelny „Wprost” miał obnażyć prawdę o pedofilii w świecie celebrytów. Niestety – zdaniem komentatorów – żadnych dowodów nie przedstawiono.

 

Wszyscy, którzy coś wiedzą, powinni zeznawać – napisała Doda na Instagramie krótko po emisji filmu. Znana wokalistka postanowiła odnieść się także do słów reżysera filmu nt. Radosława Majdana. Latkowski wymienił m.in. nazwisko byłego bramkarza reprezentacji Polski wzywając do ujawnienia, co działo się w „Zatoce Sztuki”

 

„Z Majdanem rozwiodłam się ponad 10 lat temu (…) Majdan jest seksoholikiem, nie pedofilem. Mam nadzieję”, mogliśmy przeczytać na instagramie Dody.

 

Radosław Majdan zapowiada pozew przeciwko  Latkowskiemu.

Radosław Majdan zareagował na słowa reżysera jeszcze w trakcie trwania programu na antenie TVP INFO. Majdan wysłał SMS do Sylwestra Latkowskiego. Mimo to były naczelny „Wprost” nie powiedział już nic na jego temat.

-Jestem zbulwersowany i zażenowany próbą wplątania mnie w tak poważna sprawę, jaką jest afera kryminalna w Zatoce Sztuki. Chciałem zdecydowanie zaprzeczyć jakimkolwiek moim kontaktom z właścicielami tego miejsca oraz z innymi osobami oskarżonymi w tej sprawie. Co więcej, nie byłem bywalcem tego miejsca. Pan Sylwester Latkowski w sposób kłamliwy i bez żadnych podstaw wplatał mnie w tak bulwersującą sprawę. Zakładam, że wymienienie mojego nazwiska w trakcie łączenia na żywo po emisji filmu wynikało z rozemocjonowania i stanowiło oczywista pomyłkę. Oczekuję, że pomyłka ta zostanie sprostowana, w innym razie kieruję sprawę na drogę sądowa – napisał Radosław Majdan. Pokazał także wiadomość SMS, którą wysłał do Latkowskiego.

„Czas pokazać kim jest ten człowiek. Majdan to dobry i uczciwy facet. Nie można bezpodstawnie oczerniać ludzi. Radosław Majdan powinien pozwać reżysera za insynuowanie jakoby miał coś wspólnego z pedofilią” – mówi osoba z otoczenia Majdana.

 

Komentarze