NIE ŻYJE aktor hitowego serialu Polsatu! Miał 38 lat.

Zmarła gwiazda jednego z najpopularniejszych seriali na Polsacie, który gromadził miliony Polaków przed telewizorami. Dziś zmarł w wieku 38 lat gwiazdor produkcji.

Telewizja Polsat od lat cieszy się rosnącą popularnością w Polsce, a to m.in. zasługa emisji dobrych produkcji, które przyciągają przed telewizory miliony Polaków. Niestety dziś pojawiła się informacja o śmierci znanego aktora występującego w popularnej produkcji. Nie żyje…

Pua Mugasiva – gwiazdor serialu „Power Rangers” emitowanego w telewizji Polsat. Aktor jest powszechnie znany nieco starszym widzom, którzy jako nastolatkowie regularnie oglądali przygody wojowników. Smutna wiadomość obiegła cały świat, fani z różnych zakątków globu opłakują przedwczesną śmierć gwiazdora.

Nowozelandzki aktor w Power Rangers był jeszcze nastolatkiem, producenci jego talent zauważyli w „Power Rangers Ninja Storm” i uznali, że jego talent przyda się w kolejnej produkcji. Tym samym Magasiva został „czerwonym Rangersem”. Aktor zmarł w swoim domu w Nowej Zelandii, póki co nie ustalono przyczyny śmierci, jednak policja wstępnie wykluczyła udział osób trzecich. Pojawiło się kilka plotek związanych z przedwczesnym odejściem aktora – niektórzy sugerowali samobójstwo inni narkotyki. Jednak to tylko plotki.

/Łukasz Tomaszkiewicz 

Komentarze