NIE żyje aktor hitu Polsatu! „Nie wierzę, że odszedł tak szybko”

Nie żyje gwiazda hitowej produkcji na Polsacie. Aktor cieszył się ogromną popularnością. Niestety dziś poinformowano o jego śmierci.

Dziś dowiedzieliśmy się o śmierci popularnego aktora, gwiazdy hitów Telewizji Polsat. Jego śmierć zdruzgotała fanów i świat seriali. Wszyscy zapamietają go z jednej z lepszych produkcji serialowych emitowanych w Polsce.

Dziś dowiedzieliśmy się o śmierci jednego z aktorów, który odgrywał główną rolę, postać uwielbianą przez widownię. „To ogromny szok, nikt nie spodziewał się, że odjedzie tak szybko. Gdy się dowiedziałam zamarłam. To był wielki talent i niewątpliwie ulubieniec widzów. Trudno pogodzić się z jego odejściem.” – mówią zgodnie aktorzy z planu. Nie żyje…

Billy Drago, aktor doskonale znany Polakom z serialu „Czarodziejki” – jednego z hitów Polsatu. Ponadto znamy go także z innych popularnych produkcji, które osiągnęły sukces na całym świecie. Drago odgrywał zazwyczaj rolę czarnych charakterów, jednak jego charyzma sprawiała, że zyskiwał ogromną sympatię fanów. 

Drago oglądaliśmy także w innej hitowej produkcji „Nietykalni”, gdzie wcielił się w rolę  Briana de Palmy. Ponadto wystąpił także w „Z archiwum X” – serialu niezwykle popularnego na całym świecie. Dzięki swoim rolom aktor ceniony jest przez miliony widzów na całym świecie.

Znany aktor popularność zyskał dzięki talentowi – stronił od skandali, czy bycia na pierwszych stronach gazet i portali plotkarskich. Starał się chronić swoje życie prywatne. 

Drago odszedł, zdaniem wielu przedwcześnie, w wieku 73 lat. Rzesze fanów na całym świecie są pogrążone w smutku.

 

Komentarze