NIE żyje gwiazda „M jak Miłość”. Miała zaledwie…

Nie żyje gwiazda serialu M jak Miłość! „Odeszła w tak młodym wieku”.

„M jak miłość”, to jednen z najpopularniejszych polskich seriali. Miliony widzów w Polsce mocno przeżyło śmierć gwiazdy serialu. Latami mogli podziwiać grę artystki na antenie TVP 2. Informacja o śmierci aktorki wstrząsnęła całą Polską. Wszyscy są pogrążeni w smutku.

„To był szok. Nie dowierzaliśmy, że to się mogło stać. Odeszła tak wcześnie i tak nagle. Nikt z nas nawet nie spodziewał się, że nagle jej nie będzie. Odeszla zdecydowanie za szybko. Wszyscy kochaliśmy ją za talent aktorki oraz nieprzeciętną urodę” – mówi jeden z aktorów serialu. Niestety nie żyje…

Anna Lenartowicz-Stępkowska. O śmierci gwiazdy poinformował zespół Instytutu Teatralnego. Aktorka zmarła nagle w wieku 65 lat. Mimo tego, że śmierć nastąpiła już 20 sierpnia, to wiadomość przekazano publicznie dopiero teraz. Pogrzeb artystki odbył się 24 sierpnia w Katowicach. Dziś w Kościele św. Aleksandra na placu Trzech Krzyży w Warszawie zostanie odprawiona msza w intencji artystki. 

CZYTAJ także: Uczniowie NIE pójdą we wrześniu do szkoły? Są oficjalne informacje.

Informacja o tym, że Anna Lenartowicz-Stępkowska nie żyje, była wielkim zaskoczeniem. Nie tylko rodzina, ale i współpracownicy nie spodziewali się rychłej śmierci aktorki. Prawdopodobnie nie odbędzie się planowana premiera spektaklu w jej reżyserii. Spektakl „Mister Enigma” miał mieć premierę jeszcze w tym roku.

„Odeszła w młodym wieku. Miała zaledwie 65 lat. To niewiele. Jeszcze tyle było przed nią.” – mówi jeden z aktorów.

Komentarze