„NIE żyje gwiazda serialu „Ranczo”.

Widzowie pokochali ją za „Ranczo”. Niestety zmarła.

Ranczo, to jeden z najpopularniejszych seriali emitowanych przez Telewizję Polską. Perypetie mieszkańców Wilkowyj co tydzień w niedzielę śledziły miliony Polaków. Serial dzięki olbrzymiej popularności doczekał się o wiele więcej sezonów niż zakładano. Niestety poinformowano o śmierci artystki. Fani nie mogą pogodzić się z jej odejściem.

Informacja o śmierci artystki wstrząsnęła światem mediów oraz fanami w całym kraju. Co prawda „Ranczo” raczej na antenę TVP 1 nie powróci, jednak „bez niej to już nie będzie to samo” – mówi jeden  aktorów „Ranczo”. Widzowie kochali artystkę. Niestety poinformowano, że nie żyje…

Ewa Andrzejewska. Osoba współodpowiedzialna za ogromny sukces serialu Ranczo. To między innymi dzięki niej produkcja odniosła tak duży sukces. Bez Ewy Andrzejewskiej serial mógłby nigdy nie powstać. To ona wspólnie z Wojciechem Adamczykiem inspirowała kolejne losy mieszkańców Wilkowyj. „Nie żyje gwiazda serialu Ranczo. Niewątpliwie Ewa na miano gwiazdy zasługuje. W dużej mierze sukces serial odniósł dzięki niej” – mówi jeden z aktorów.

Artystka poza „Ranczo” miała w swoim portofolio pracę przy produkcjach takich jak „Ojciec Mateusz”, „Dziewczyny ze Lwowa”, czy „Świadek Koronny” oraz „Biały Smok”. W większości przypadków Andrzejewska była asystentem reżysera lub II reżyserem. Ponadto zajmowała się także doborem aktorów. To dzięki niej wiele znanych dziś nazwisk zrobiło karierę.

– Dzięki Ewie Andrzejewskiej pojawiłam się na castingu do „Weisera” i dzięki niej zaczęła się moja przygoda z filmem – napisała na Facebooku Olga Frycz.

Artystka odeszła w wieku zaledwie 61 lat. Przyczyny jej śmierci nadal nie są znane.

Komentarze