Nie żyje jedna z największych gwiazd M jak miłość! „Cierpiał niewyobrażalnie”

Ta wiadomość może wstrząsnąć milionami Polaków. Wszyscy opłakiwali śmierć wybitnego polskiego aktora. Tymczasem mało kto miał świadomość jego cierpienia. Media obiegła straszliwa wiadomości.

„M jak miłość” to serial, którego większości Polaków przedstawiać nie trzeba. Emitowana przez Telewizję Polską produkcja od niemalże dwóch dekad jest chętnie oglądana przez miliony widzów. Polacy wieczorami siadają przed telewizorem i z uwagą śledzą losy rodziny Mostowiaków. Dlatego wielu z nich nie potrafiło pogodzić się z odejściem jednego z aktorów, który odgrywał jedną z głównych ról. Nie żyje…

Fani serialu „M jak miłość” z ogromnym bólem i niekrytym żalem żegnali swojego ukochanego aktora. Nikt nie potrafił słowami wyrazić swojego żalu. Miliony fanów nie potrafiły wyobrazić sobie kontynuowania serialu bez niego. Jednak w mediach przedstawiono makabryczne okoliczności śmierci aktora. Nikt nie miał pojęcia.
Witold Pyrkosz, odtwórca roli Lucjana zmarł w 2017 roku, jednak dopiero teraz ujawniono porażające fakty na temat okoliczności jego śmierci. Nikt do tej pory nie wiedział przez co przechodził aktor. 

Gwiazdor w chwili śmierci miał 91 lat, mimo to niemalże do samego końca był bardzo pozytywnie nastawiony do życia. Ponadto nie skarżył się na żadne dolegliwości. Jednakże aktor miał spore problemy z sercem oraz krążeniem. Choroby powodowały ogromny ból. Krótko przed śmiercią u aktora pojawiło się zapalenie płuc w wyniku, którego trafił do szpitala. Tam spędził ostatnie chwile swojego życia. Jego osłabiony organizm nie mógł wygrać z chorobą.

 

Choroby układu oddechowego często są bardzo trudne w przypadku osób starszych. Bardzo często przebieg schorzeń jest wyjątkowo ciężki. Zdaniem specjalistów można tylko wyobrazić sobie jak bardzo cierpią osoby, których dodatkowo wyniszcza infekcja.

-Aktor cierpiał niewyobrażalnie. To niestety domena chorób układu oddechowego połączonych z ciężką infekcją – mówi specjalista.

– Dzień przed zdjęciami otrzymałam telefon, że w scenariuszu pojawią się poprawki. Jak je zobaczyłam, okazało się, że nie będziemy mieć wspólnych scen z Witkiem. Pomyślałam, że pewnie jest przeziębiony i nie przyjdzie na plan – mówiła Teresa Lipowska, serialowa Basia.

fot. Kadr z serialu M jak Miłość 

Komentarze