Nieoczekiwane zakończenie wesela! Nowożeńcy spędzili noc poślubną w areszcie!

nowożeńcy

Nie do końca tak miało wyglądać wesele 30-letniej Ashley Jordan i jej świeżo poślubionego męża 32-letniego Erica Cordovy. W pewnym momencie przyjęcie wymknęło się spod kontroli, a para młoda zamiast w hotelu, noc poślubną spędziła w policyjnym areszcie! Zarzuty jakie usłyszeli nowożeńcy były bardzo poważne!

Wesele Ashley i Erica miało być niezapomnianym wydarzeniem i poniekąd tak było. Para powiedziała sobie sakramentalne „tak” w Prescott w stanie Arizona (USA). Później nowożeńcy i weselni goście wybrali się do lokalnego baru, gdzie mieli świętować zawarcie sakramentalnego związku przez 32-latka i jego 30-letnią żonę. Niestety zbyt duża ilość wypitego alkoholu miała zły wpływ na pannę młodą, która w sobotę po 21.30 zaczęła bić pracownika baru. Sytuację próbowała opanować policja i wtedy do akcji włączył się pan mody, który zaatakował policjantów próbujących uspokoić jego krewką żonę.

 

ZOBACZ:24-latek poślubił 81-letnią staruszkę! Powód dla którego to zrobił kompletnie was zaskoczy!

 

32-letni Eric Cordova zaczął bić funkcjonariuszy i dotkliwie ich poranił. Na szczęście sytuacja została opanowana po przyjeździe drugiego patrolu, a państwo młodzi zamiast świętować noc poślubną w hotelu zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Para została oskarżona o napaść na funkcjonariuszy i zakłócenie porządku publicznego. Prócz „młodych” noc na posterunku spędziło kilkoro weselnych gości, którzy również zachowywali się agresywnie. Para młoda została ostatecznie pouczona i następnego dnia zwolniona do domu.

 

ZOBACZ TAKŻE:Członkowie jednej rodziny w ciągu miesiąca wzięli 23 śluby! Później szybko się rozwodzili bo liczyli na darmowe (…)!

 

źródła: dailymail.co.uk, foto pixabay.com

Komentarze