NIESAMOWITA METAMORFOZA Weroniki Rosati! Wygląda zjawiskowo!

metamorfoza

Weronikę Rosati  rozpoznawalna była do tej pory dzięki jej ciemnym, długim, pięknym włosom. Aktorka przeszła ogromną metamorfozę! Jej burzę ciemnych loków zastąpiły krótkie blond włosy. Nowa fryzura to efekt metamorfozy, jaką aktorka przeszła na potrzeby roli w nowym filmie Małgorzaty Szumowskiej. Fani są zachwyceni!

Weronika Rosati ścięła włosy i pofarbowała je na blond. Dzięki tej metamorfozie zyskała mnóstwo komplementów. Pojawiły się także określenia, że wygląda „zjawiskowo pięknie” a nawet „magicznie”. Efektem zmiany pochwaliła się na swoim Instagramowym profilu. Aż trudno uwierzyć, że to ona! Gwiazda wygląda całkowicie inaczej. 

 

ZOBACZ TAKŻE: ZWOLNIENIE aktorki z serialu M JAK MIŁOŚĆ. Sprawę skomentowała…

Nowa fryzura Weroniki Rosati to zmiana tymczasowa. Już kilka dni temu zaprezentowała się całkowicie odmieniona. Wtedy jednak wielu fanów przypuszczało, że gwiazda ma na sobie po prostu perukę. Teraz prawda wyszła na jaw. Gwiazda zdecydowała się na odważne cięcie i kolor blond z powodu nowej roli, w którą wcieli się na planie filmu Małgosi Szumowskiej. Na Instagramie poinformowała fanów, że zagrała główną bohaterkę w produkcji Wonder Xenia. 

 

 

„Kochani, nie mogłam długo wam zdradzić szczegółów mojego nowego projektu ALE w końcu mogę i jestem mega podekscytowana, że mogę podzielić się z wami tą wiadomością. Zaczęłam właśnie super filmową przygodę z Małgośką Szumowską, która mi zawierzyła jedną z głównych ról w swoim najnowszym filmie ” Wonder Xenia” – trzymajcie kciuki” – czytamy pod zdjęciem

 

https://www.instagram.com/p/B6JMThrpzIa/

 

fot. instagram

Komentarze