Niebezpieczny incydent na lotnisku! Szalony wózek „zaatakował” (…)!

wózek

Do niecodziennego incydentu doszło na lotnisku O’Hara w Chicago, a sprawa jest na tyle poważna, że zajęły się nią linie American Airlines. Chodzi o niewinnie wyglądający wózek gastronomiczny przewożący produkty spożywcze do samolotu. Urządzenie w pewnym momencie wymknęło się spod kontroli i zaczęło samo jeździć obok przerażonej obsługi!

Na początku nic nie wskazywało na to, że może stać się coś tak szalenie irracjonalnego. Obsługa wózka gastronomicznego zaparkowała go obok samolotu. W pewnym momencie pojazd, w którym nie było kierowcy zaczął sam jeździć w kółko „wypluwając” z siebie produkty spożywcze. Wózek „szalał” po płycie lotniska i nikt nie był w stanie go zatrzymać. Doszło nawet do tego, że pracownicy sami znaleźli się w niebezpieczeństwie, a sytuacja wyglądała naprawdę dramatycznie.

 

 

ZOBACZ:Kolejny DRAMAT 5-latka! „Zabiję siebie i jego”! W lesie znaleziono…

 

 

Jeżdżący w kółko pojazd gastronomiczny mógł również uszkodzić zaparkowany samolot, na szczęście swój szaleńczy piruet zakończył kilka metrów od niego przewracając się na bok. Według rzecznika linii American Airlines w wózku doszło do awarii, prawdopodobną przyczyną było zablokowanie pedału gazu. Na szczęście żaden z pracowników nie został ranny, jednak awaria wpłynęła na opóźnienie startu samolotu. Sprawą ma zająć się specjalna komisja.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Nastolatek skoczył z bloku i ZMIAŻDŻYŁ mężczyznę siedzącego na dole. Koszmarny wypadek w Warszawie!

 

źródła: dailymail.co.uk, youtube.com, foto youtube.com

Komentarze