ODEJŚCIE aktora „Świata według Kiepskich”. SMUTNE wiadomości przekazał….

Bardzo smutne wiadomości dla fanów „Świata według Kiepskich”.

”Świat według Kiepskich” to jeden z najpopularniejszych polskich seriali komediowych. Produkcja Polsatu nieprzerwanie bawi miliony widzów przed telewizorami od 20 lat. W tym czasie wielu fanów bardzo zżyło się z aktorami. W wiadomość, która niedawno obiegła media nikt nie mógł uwierzyć.

-To było jak cios. Czy ktokolwiek jest w stanie wyobrazić sobie ten serial bez niego? Jest tam wiele genialnych kreacji, ale wyłączenie tej jednej rujnuje wszystko. Niektórzy płakali bo nie mogli uwierzyć w to, co usłyszeli. To starszy człowiek, ale każdy liczył na jeszcze trochę – mówi jeden z fanów serialu. Przekazano oficjalne wiadomości – uwielbiany przez wszystkich aktor nie…

odchodzi z serialu. Ryszard Kotys pozostanie w serialu. Jakiś czas temu pojawiły się plotki o jego rezygnacji w związku z pogarszającym się stanem zdrowia. Produkcja wydała jednak oficjalne oświadczenie, w którym dementuje te pogłoski.

„W związku z pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi informacjami na temat Pana Ryszarda Kotysa pragniemy poinformować, że aktor wcielający się w rolę Mariana Paździocha nie żegna się z serialem”Świat według Kiepskich„. Pan Ryszard Kotys jest w bardzo dobrej formie. Sławomir Szcześciak, który w serialu gra Janusza Paździocha – syna Mariana Paździocha dołączył do ekipy już w ubiegłym sezonie, aby wzbogacić obsadę, a nie zastąpić Pana Ryszarda Kotysa” – czytamy w oświadczeniu.

Wcześniej smutne informacje o odejściu aktora z serialu rozpowszechniano m.in. na forach internetowych.

fot. Kadr z serialu „Świat według Kiepskich”

Komentarze