Odważne WYZNANIE Pudziana! Okazało się, że JEST…

Pudzian zerwał kurtynę milczenia! Wyznał szczerą prawdę.

Mariusz Pudzianowski, to jeden z najpopularniejszych polskich sportowców. Znany, 5-krotny mistrz świata w strongman od 10 lat walczy w klatce. Jak kiedyś przyznał MMA, to jedna z jego pasji a w swojej poprzedniej dyscyplinie osiągnął już wszystko. Po latach Pudzian zdecydował się na odważne wyznanie.

Pudzianowski niewątpliwie wypromował MMA w Polsce, realizując się w klatce KSW. Konsekwentnie dążył do coraz lepszej dyspozycji i jego postęp w tej dyscyplinie jest bardzo widoczny. Jednak niewielu wie o prywatnych sprawach Mariusza. Pudzian nieczęsto jest tematem portali plotkarskich, ze swojego życia pokazuje tyle ile chce. Teraz wyznał prawdę o sobie. Okazało się, że Pudzian jest…

wielkim patriotą. Nigdy nie skrywał on swoich patriotycznych i konserwatywnych poglądów. Wczoraj z okazji Święta Niepodległości opublikował na swoim Instagramie krótki film. Wideo cieszy się sporym zainteresowaniem.

Na nagraniu możemy zobaczyć Pudziana prezentującego różne momenty jego bujnej kariery sportowej. Słyszymy także sporo wzmianek nt. pochodzenia narodowego zawodnika. Słychać jak prowadzący gale wyczytują nazwisko i pochodzenie Polaka.

– 11 Listopada Dzień Niepodległości!!!! Zawsze byłem dumny ze jestem Polakiem i nie ukrywałem tego nigdy!!!! – napisał były 5-krotny mistrz świata Strongman.

Jego publikacja została bardzo dobrze przyjęta przez fanów. Większość z nich napisała, że jest dumna z Mariusza oraz jego patriotyzmu.

 

fot. Mariusz Pudzianowski Instagram

Komentarze