OGROMNA zmiana w wyglądzie Britney Spears! Nikt nie mógł uwierzyć!

Britney Spears to amerykańska piosenkarka muzyki pop i dance oraz tancerka.

Gwiazda wiele razy miała wzloty i upadki, które podważały jej wizerunek oraz karierę. Piosenkarka jednak za każdym razem znajdowała w sobie siły i determinację, aby się podnieść.

 

Britney Spears jak większość celebrytów jest bardzo aktywna na Instagramie. W mediach społecznościowych chętnie zamieszcza i relacjonuje to co dzieje się w jej życiu.

Dzięki temu fani mają stałe źródło informacji o tym, co robi, jak się czuje i jak wygląda. Gwiazda muzyki pop uważa, że tradycyjne media pokazują ją zupełnie inaczej niż prezentuje się w rzeczywistości.

Rozeszło się o wakacyjne zdjęcia gwiazdy, kiedy wypoczywała ze swoim chłopakiem w Miami. Wówczas piosenkarka bardzo dobrze się bawiła z ukochanym na jachcie.

 

„Ludzie zawsze mówią, że znane osoby poprawiają swoje zdjęcia, ale nigdy nie wątpią w fotografie paparazzich „– powiedziała Spears. Uważa, że zdjęcia są wyretuszowane tak, że wygląda na „20 kilo większą”.

 

„Nie zrobiliśmy tego „– powiedział przedstawiciel agencji fotograficznej, która wykonała zdjęcia. Dodał, że może podesłać jej oryginały, a także przyznał, że miło było ją zobaczyć szczęśliwą.

 

ZOBACZ TEŻ:Chronią serce i poprawiają koncentrację! W tych produktach znajdziesz ogromną ilość MAGNEZU!

 

W kwietniu gwiazda trafiła do kliniki psychiatrycznej. Jednak fani zorganizowali akcję FreeBritney, gdyż uważali, że przebywała ona tam wbrew swej woli.

 

Źródło:natemat

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze