Ogromny SKANDAL w rodzinie królewskiej! „Nie mogą już tego ukryć”

Pewien mężczyzna z Wielkiej Brytanii, który uważa się za potomka rodziny królewskiej, domaga się swoich praw. To może wywołać olbrzymi skandal!

Rodzina królewska jest niemal cały czas w centrum zainteresowania, w ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszą się Meghan Markle i książę Harry.

 

Tym razem Pałac Buckingham musi się zmierzyć z mężczyzną, który uważa, że jest synem jednego z królów. 

Pierre-Edouard Graftieaux zsykał już nawet miano jednej z najbardziej rozpoznawalnych osób na Wyspach. Wszystko za sprawą tego iż twierdzi, że jego korzenie sięgają królewskiej rodziny.

 

Według niego jego matka Marie, szwaczka, spotkała w Paryżu 1915 roku ówczesnego księcia Walii, a później króla – Edwarda VIII. Po krótkim romansie na świat przyszedł właśnie mały Pierre, który nigdy nie miał okazji poznać swojego ojca.

 

Spekuluje się, że w zamian za milczenie na temat ojcostwa książę zapłacił kobiecie około 1,2 milionów złotych, które pozwoliły stać się jej jedną z najbardziej rozpoznawalnych projektantek mody we Francji.

W 1994 roku domniemay potomek zaczął interesować się poszukiwaniem biologicznego ojca, ponieważ duży wpływ miało m.in. porównanie jego byłej partnerki, która uznała, że Pierre-Eduoard jest łudząco podobny do króla Edwarda VIII.

 

Pierre-Edouard Graftieaux ma dziś 73 lata i chce za wszelką cenę poznać prawdę o swoim pochodzeniu. Już dwa razy napisał list z prośbą o przesłanie próbek DNA królowej Elżbiety II, jednak nie dostał żadnej odpowiedzi. Zapowiada, że jeśli nadal nie otrzyma odpowiedzi skieruje sprawę do sądu.

 

Mężczyzna twierdzi, że jego jedynym i słusznym celem jest poznanie prawdy o swojej przeszłości oraz pochodzeniu.

 

ZOBACZ TEŻ:Watykan: Kościół chce uznać NOWY GRZECH! Będzie on dotyczył ludzi, którzy…

 

Źródło:pikio

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze