Ojciec utopił swojego 6-letniego syna. Myślał, że dzięki temu wypędzi z niego (…)!

6

Szokujący pomysł ojca zakończył się tragicznie dla jego 6-letniego syna. Mężczyzna wpadł na nietypowe rozwiązanie wypędzenia złego ducha, który rzekomo był w jego dziecko. Pablo Martinez zaczął topić chłopca, myśląc, że dzięki temu pozbędzie się demona! 

Do tragedii doszło w miejscowości położonej nieopodal amerykańskiego miasta Tuscon. Pablo Martinez miał od pewnego czasu problemy wychowawcze ze swoim 6-letnim synem. Mężczyzna wyczytał, że na zachowanie dziecka może mieć wpływ jakiś demon, który mógł go opętać. Idąc tym tropem postanowił pozbyć się złej istoty, która zmieniła jego syna. Mężczyzna postanowił przeprowadzić egzorcyzm w łazience swojego domu. Zaprowadził dziecko do pomieszczenia, gdzie po chwili zaczął je topić w gorącej wodzie!

 

ZOBACZ:Zespół wstrząsu toksycznego u kobiet. Przyczyną mogą być tampony!

 

Amerykanin trzymał głowę chłopca do czasu, gdy ten przestał się ruszać. Dramat rozegrał się na oczach drugiego dziecka mężczyzny, które przerażone tym co widziało uciekło z pomieszczenia. Krzyki dochodzące z łazienki zaalarmowały również matkę 6-latka,  mimo to jej mąż za nic w świecie nie chciał dopuścić jej do synka. Kobieta widząc, że sytuacja jest poważna zadzwoniła na policję, jednak nim funkcjonariusze dotarli na miejsce dramatu chłopiec nie żył. Mężczyzna przyznał się do tego co zrobił. Martinez miał mówić im, że to było jedyne rozwiązanie. Amerykanin przebywa obecnie w areszcie, gdzie oczekuje na proces.

 

ZOBACZ TAKŻE:Makabryczny finał wieczornej kąpieli! Kiedy matka weszła do łazienki, jej córka (…)!

 

źródła: wprost.pl, foto pixabay.com

 

 

Komentarze