Omal nie umarła przez cesarskie cięcie! Stwierdzono u niej NIEBEZPIECZNE ZAKAŻENIE…

Omal nie umarła przez cesarskie cięcie! Stwierdzono u niej NIEBEZPIECZNE ZAKAŻENIE… Mowa o świeżo upieczonej mamie, 32-letniej Kristy Parise z Nowego Jorku, u której lekarze zdiagnozowali martwicze zapalenie powięzi.

Martwicze zapalenie powięzi to bardzo niebezpieczne zakażenie, które finalnie może doprowadzić do rozległej martwicy skóry, tkanki podskórnej i przedziałów powięziowych, a także do wystąpienia objawów wstrząsu toksycznego.

32-letnia mama, Kristy Parise pochodząca ze Stanów Zjednoczonych zaapelowała do innych matek i opowiedziała o przykrej sytuacji, która spotkała ją niedługo po narodzinach synka. Po tym jak została odesłana do domu ze szpitala, zaczęła dostrzegać u siebie niebezpieczne objawy choroby. Temperatura jej ciała uległa podwyższeniu, a na jej ciele, w miejscu blizny poporodowej pojawiły się pęcherzyki.

Dotknęłam okolicy rany i poczułam tam pęcherzyk. Pomyślałam wówczas„Co to jest?”. „Miałam liczne pęcherzyki wzdłuż dolnej części brzucha. Poczułam ogromny strach, więc natychmiast wykonałam telefon do mamy i swojego chłopaka – relacjonuje Kristy Parise.

Niedługo później pacjentka leżała już na sali szpitalnej. Lekarze próbowali zdiagnozować, co tak naprawdę jej dolega. Wkrótce dowiedziała się, że stwierdzono u niej martwicze zapalenie powięzi.

Nie mogłam zobaczyć swojego synka, ponieważ był zbyt malutki, by móc przebywać w takim miejscu, pełnym zarazków. Nie mogłam go karmić piersią z powodu wszystkich leków, na których byłam – mówi ze smutkiem młoda mama.

Kristy apeluje do wszystkich kobiet, by zawsze monitorowały swój stan zdrowia po porodzie i jeśli źle się czują, natychmiast poszukały pomocy medycznej. W przeciwnym razie może dojść do najgorszego!

Źródło: Metro

Zobacz: DRAMAT księżnej Meghan! Musi walczyć z…

Zdjęcie: Pixabay

 

Komentarze