Opublikowano NAGRANIE Królikowskiego. Łzy same napływają do oczu.

Aktor Paweł Królikowski wciąż walczy o życie. Gwiazdor znajduje się na oddziale neurochirurgii w jednym z warszawskich szpitali. Do sieci trafił filmik z udziałem aktora. Łzy same napływają do oczu.

Paweł Królikowski nadal przebywa w szpitalu. Aktor znalazł się tam tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Pomimo, że już kilkukrotnie przekazywano wiadomość o polepszeniu jego stanu zdrowia, to niestety zaczęły pojawiać się komplikacje.

Wobec tej sytuacji aktor musiał pozostać w szpitalu i nadal nie może zacząć leczenia u najlepszych specjalistów w Niemczech. Komplikacje zdrowotne u Królikowskiego zaczęły się w 2015 roku. Wtedy to aktor przeszedł pilną operację usunięcia tętniaka mózgu. Niestety w 2019 roku choroba po raz kolejny dała o sobie znać. Początkowo latem a następnie właśnie pod koniec grudnia. W internecie pojawiło się nagranie. Wideo wyciska łzy. Aktor mówi na nim…

… bardzo poruszające słowa. Jego zdaniem wszystko zaczyna się od modlitwy. Ponadto dodał, że Maryja jest wspaniałą opiekunką. Wideo ma co prawda 3 lata, ale teraz znowu staje się popularne. Jednak dzieli fanów. Niektórzy w pełni zgadzają się z gwiazdorem. Inni sądzą, że nie powinien wypowiadać tych słów.

 

-Płakałem kiedy słuchałem wypowiedzi Pawła. Nie tylko ja, ale większość jego fanów. To piękne i wielkie słowa – powiedział jeden z fanów gwiazdora.

 

– Odkryliśmy z moją żoną Małgorzatą w naszej wierze, w takim umiłowaniu Pana Boga, w pokazywaniu dzieciom kim jest Chrystus, jaką opiekunką jest Matka Boska, jak wielobarwnymi partnerami są w trudnych chwilach Wszyscy Święci. Ile radości jest w takim poczuciu, że człowiek na świecie nie jest sam. (…) Każda działalność, każde człowiecze dzieło, najmniejsze nawet, zaczyna się od modlitwy. Od pomysłu żeby się udało, żeby Pan Bóg dopomógł temu co robimy – powiedział Królikowski.

https://youtu.be/RmLUuUMGbp4

Komentarze