Oszuści żerują na śmierci Krzysztofa Krawczyka! Uważaj na fałszywe zbiórki!

Menadżer artysty ostrzega przed fałszywymi zbiórkami na pomnik Krzysztofa Krawczyka. Oszuści chcą się wzbogacić na tragedii. Niebawem powstanie specjalny Komitet Pamięci Krzysztofa. Będzie on koordynował legalne działania w celu upamiętnienia zmarłego Artysty.

Nagłe odejście

Śmierć Krzysztofa Krawczyka przyszła niespodziewanie i była szokiem nie tylko dla jego rodziny, ale też dla wiernych fanów. Artysta odszedł w Poniedziałek Wielkanocny. Wcześniej zachorował na covid-19 i trafił do łódzkiego szpitala. Jego stan sukcesywnie się poprawił. Krawczyk pragnął spędzić Święta Wielkanocne z ukochaną żoną Ewą i tak tez się stało. Został wypisany i wiele wskazywało na to, że jego powoli odzyska zdrowie. Pokonał zakażenie koronawirusem. Jednak niespodziewanie przyszło załamanie jego zdrowia. Płuca i serce odmówiły współpracy. Legendarny artysta zmarł 5 kwietnia.

Ostatnie pożegnanie

Artystę w jego ukochanych Grotnikach żegnały władze państwowe, bliscy, przyjaciele i tłumy wiernych fanów. Krzysztof Krawczyk już kilka lat temu zadbał o sprawy ostateczne. Sporządził testament i wykupił kilka miejsc na cmentarzu w Grotnikach. Tam też mieszkał na co dzień z żoną Ewą. Ta po pogrzebie mówiła, że nie chce zwlekać z postawieniem pomnika.

Uwaga na oszustów !

Andrzej Kosmala, menadżer artysty w swoich mediach społecznościowych ostrzega przed oszustami, którzy chcą wykorzystać śmierć Krawczyka i wyłudzić pieniądze na rzekomy pomnik. Kosmala prosi, żeby nie dać się nabrać na fałszywe ogłoszenie o zbiórce na pomnik Krzysztofa Krawczyka. Takie pojawiło się na portalu zrzutka.pl. Brzmi tak :

Umarł Król, Niech żyje Król !

Jestem pomysłodawcą i inicjatorem zbiórki na pomnik upamiętniający Krzysztofa Krawczyka. Nie chcę, żeby był to pomnik nagrobkowy tylko dar od fanów uwieczniający Krzysztofa Krawczyka. Stanąłby gdzieś w Grotnikach po zdobyciu środków finansowania i zgody władz.”

Mężczyzna, który utworzył fałszywą zbiórkę chciał zebrać 500 tysięcy złotych.

Andrzej Kosmala poinformował, że wkrótce zostanie utworzony specjalny Komitet Pamięci Krzysztofa Krawczyka. Będzie on scalał wszelkie legelne działąnie w celu upamiętnienia Krzysztofa Krawczyka.

źródło: jastrzebpost.pl

zdjęcie: Krzysztof Krawczyk/Facebook

Komentarze