Oto NAJMŁODSZY GENIUSZ świata!

geniusz

Laurent Simons to 9-letnie dziecko, które ma niezwykle rozwinięty mózg. Dzięki temu jego inteligencja sięga dalej od rozwoju intelektualnego jaki mają jego rówieśnicy.

Mając 4 lata rozpoczął szkołę podstawową. W ciągu 12 miesięcy ukończył 5 klas. Do tego chłopiec potrafi komunikować się w 4 językach. Uwielbia matematykę oraz chciałby pójść w stronę zrewolucjonizowania chirurgii serca i rozwijania sztucznych narządów, ponieważ obaj jego dziadkowie mają problemy z sercem.

 

Obecnie Laurent studiuje inżynierię elektryczną na Uniwersytecie Technicznym w Eindhoven w Holandii. Wszystko wskazuje na to, że 9-latek w grudniu ukończy studia.

 

Wówczas zostanie on najmłodszym na świecie absolwentem uniwersytetu. Aktualnie ten rekord należy do Michaela Kearneya, który w 1994 r. w wieku 10 lat ukończył Uniwersytet Alabamy.

 

„Laurent jest po prostu niezwykły. Jest najszybszym studentem, jakiego tu kiedykolwiek mieliśmy. Jest nie tylko bardzo inteligentny, ale także bardzo sympatyczny” – powiedział Sjoerd Hulshof z Uniwersytetu Technicznego w Eindhoven.

 

W przyszłości chłopiec chciałby studiować także medycynę. W tym celu młody geniusz ma już wstępną wizję, że chciałby studiować na Oxfordzie lub Cambridge.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Oto sposób na uwolnienie się od uciążliwych TELEMARKETERÓW! Sprawdź co należy zrobić

 

 

Rodzice zdają sobie sprawę z tego, że ich dziecko jest geniuszem, ale nie zapominają także, że ma dopiero 9 lat i także potrzebuje przyziemnych form spędzania czasu jak przystało na dzieci w jego wieku. Chłopiec w wolnym czasie ogląda Netflixa i spotyka się z przyjaciółmi.

 

 

 

 

Źródło:02

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze