Paris Hilton miażdży internautów! Uważają, że jej dziecko jest chore

Paris Hilton to znana celebrytka i dziedziczka fortuny. Ostatnio postanowiła stanąć w obronie swojego syna. Złośliwi internauci skrytykowali wygląd małego chłopca i sugerowali, że może mieć problemy zdrowotne. Hilton stanowczo odpowiedziała na te komentarze, podkreślając, że jej syn jest zdrowy, a jego wyjątkowy wygląd wynika z posiadania „dużego mózgu”.

Paris Hilton i jej mąż Carter Reum stali się rodzicami w styczniu. Ich syn, Phoenix, przyszedł na świat dzięki zapłodnieniu in vitro z udziałem surogatki, a cały proces miał miejsce w trakcie trwającej pandemii. Celebrytka zdecydowała się na rozpoczęcie rodziny, aż po pewnym czasie zdecydowała się podzielić się pierwszym publicznym zdjęciem synka podczas ich podróży do Nowego Jorku.

W mediach społecznościowych pojawiły się jednak złośliwe komentarze dotyczące wyglądu Phoenixa, w szczególności jego rozmiarów głowy. Niektórzy internauci sugerowali nawet, że może to wiązać się z jakąś chorobą. Jedna z fanek Paris Hilton podjęła obronę dziecka na TikToku, a sama Hilton skomentowała ten filmik, wyrażając swoje przekonanie o zdrowiu syna.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Paris Hilton (@parishilton)

Celebrytka podkreśliła, że Phoenix był u lekarza, gdzie przeszedł badania, potwierdzające jego doskonałe zdrowie. Paris Hilton nie pozostawiła jednak bez odpowiedzi sugestii internautów. W swoim komentarzu pod filmikiem napisała:

Na tym świecie nie brakuje chorych ludzi. Mój aniołek jest całkowicie zdrowy i oczywiście był na wizycie u lekarza. On ma po prostu wielki mózg

W tej krótkiej odpowiedzi Hilton wyraziła swoją dumę z syna i podkreśliła, że jego wyjątkowy wygląd jest wynikiem jego inteligencji. Jej stanowcza reakcja na krytykę internautów podkreśla jej zaangażowanie jako matki oraz chęć obrony dziecka przed nieuprawnionymi osądami. Paris Hilton raz jeszcze udowodniła, że rodzicielska miłość i troska przewyższają wszelkie publiczne spekulacje.

Warszawa: wypadek na Ursynowie. Pasażer w ciężkim stanie trafił do szpitala

Komentarze