Pasażerowie przeżyli 12-godzinny koszmar w samolocie! Wszystko przez (…)!

samolocie

Nie tak wyobrażali sobie lot pasażerowie linii Ryanair z hiszpańskiej wyspy Lanzarote do Glasgow w Szkocji. Koszmar zmęczonych i sfrustrowanych ludzi trwał blisko 12 godzin! Na dodatek na tamtejszym lotnisku panowały tropikalne upały.

Dla turystów wracających z hiszpańskiej wyspy położonej na Atlantyku samolotem linii Ryanair była to najgorsza podróż jaką przeżyli w życiu. Zanim wylecieli z lotniska minęło długich 9 godzin. Sama podróż do domu trwała 3 godziny, co razem daje 12 godzin męczarni. Nie dziwi więc frustracja pasażerów, którzy zarzucają obsłudze samolotu duże niekompetencje. Nikt z osób znajdujących się na pokładzie maszyny nie dostał za darmo nawet przysłowiowego kubka wody. Za butelkę napoju trzeba było zapłacić 3 euro.

 

ZOBACZ:Dramatyczna decyzja pilota! Po jego słowach pasażerowie samolotu zamarli!

 

 

Pasażerowie skarżyli się również na warunki jakie panowały w maszynie, było bardzo gorąco co potęgował ponad 30-stopniowy upał panujący na zewnątrz. Po dziewięciu godzinach oczekiwania maszyna w końcu wystartowała, jednak to nie był koniec przygód jaki spotkał tego dnia pasażerów. Samolot wylądował we francuskim mieście Bordeaux. Powodem takiej decyzji było przekroczenie limitu pracy przez pilotów i członków załogi. Na szczęście na lotnisku dostali upragnione napoje. Ostatecznie samolot pojawił się w Edynburgu z prawie 12 godzinnym opóźnieniem. Wielu pasażerów nie kryło frustracji z powodu tego jak ich potraktowano.

 

ZOBACZ TAKŻE:Samolot musiał awaryjnie lądować, ponieważ pasażerka robiła TO w toalecie! Kobieta przez prawie godzinę nie mogła (…)!

 

 

źródła: dailymail.co.uk, foto pixabay.com

 

 

Komentarze