Dramatyczna decyzja pilota! Po jego słowach pasażerowie samolotu zamarli!

pilota

Niemało strachu najedli się pasażerowie samolotu australijskich linii lotniczych Qantas Airways lecącego z lotniska w Brisbane do Sydney. Chwilę po starcie usłyszeli głos pilota, który oznajmił im, że samolot ma awarię i musi zawrócić. Kapitan maszyny oznajmił pasażerom, że będzie czekać ich twarde lądowanie, ponieważ kilkadziesiąt sekund po starcie doszło do eksplozji opony. Przerażeni ludzie wpadli w panikę, którą starały się ratować stewardessy.

Zanim samolot Q400 z powrotem wylądował w Brisbane minęło prawie dwie godziny. Kapitan maszyny musiał w tym czasie zrzucić całe paliwo, które podczas lądowania mogło się zapalić i doprowadzić do jej eksplozji. Na szczęście sytuacja została opanowana przez pilota, który bez żadnych przeszkód osadził maszynę na lotnisku, z którego startował. Pasażerowie byli pod wrażeniem umiejętności mężczyzny, a po tym jak samolot się zatrzymał na pokładzie rozległy się gromkie brawa.

 

ZOBACZ:MAKABRA na pokładzie samolotu! Pasażerowie…

 

 

Australijskie linie lotnicze Qantas wszczęły śledztwo w sprawie, ponieważ osoba, która dopuściła się uchybienia naraziła życie 70 pasażerów, którzy znajdowali się na pokładzie samolotu. Na szczęście dzięki temu, że pilot zachował się profesjonalnie udało się uniknąć tragedii. Po wylądowaniu na lotnisku w Brisbane podstawiono nowy samolot, którym wszyscy pasażerowie już bez przeszkód dotarli do celu.

 

ZOBACZ TAKŻE:Członkowie jednej rodziny w ciągu miesiąca wzięli 23 śluby! Później szybko się rozwodzili bo liczyli na darmowe (…)!

 

 

źródła: o2.pl, foto pixabay.com

 

 

Komentarze