Pedofil w rodzinie królewskiej?! Chodzi o księcia…

księcia

Chodzi o księcia Andrzeja, który przed laty miał spotykać się z nieletnimi kobietami.

Mężczyzna cały czas stronił od komentarzy i odpowiedzi na stawiane mu zarzuty. Dopiero w ostatnim czasie postanowił przerwać milczenie.

 

Udzielił wywiadu dla stacji BBC, w trakcie którego przyznał, że nic nie łączyło go z dziewczynami, zwłaszcza z Virginią Roberts Giuffre, która jako dowód ich rzekomej zażyłej relacji opublikowała wspólne zdjęcie.

 

Książę Andrzej wyraził skruchę za całą sytuację, podkreślając, że zrobił źle, utrzymując kontakt z milionerem, oskarżanym o pedofilię:

„Żałuję tego, bo to nie było zachowanie godne członka rodziny królewskiej. Staramy się zachowywać najwyższe standardy. Po prostu zawiodłem” – powiedział.

 

W efekcie doszło do tego, że mężczyzna zrezygnował z pełnienia królewskich obowiązków, a także pożegnał się z pobieraniem za to wynagrodzenia. Postanowił wylecieć do Dubaju. Na lotnisku towarzyszyła mu była żona, Sarah Ferguson.

 

Większość społeczeństwa nie wierzy jednak w tłumaczenia księcia Andrzeja. Spekuluje się, że Meghan Markle jest mocno przerażona sposobem, w jaki mężczyzna odcina się od przeszłości: „Meghan jest przerażona sposobem, w jaki książę Yorku odrzucił zarzuty, że uprawiał seks z nastolatką” – przyznał informator „The Telegraph”. 

 

Zarówno Meghan jak i inni członkowie rodziny królewskiej nie chcą głośno komentować zachowania księcia.

 

 

ZOBACZ TEŻ:TO księżna Meghan ZROBIŁA królowej Elżbiecie II!

 

 

 

Źródło:jastrzabpost

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze