TO księżna Meghan ZROBIŁA królowej Elżbiecie II!

Dramatyczne informacje z brytyjskiego dworu! Chodzi o księżną Meghan.

Meghan Markle nadal jest na celowniku wszystkich brytyjskich brukowców. Żona księcia Harry’ego słynie z kontrowersji. Ostatnio jednak jej mąż wytoczył wojnę tabloidom. Także Meghan poproszono o złożenie zeznań w tej sprawie. Teraz jednak wydarzyło się coś, czego nikt się nie spodziewał! Chodzi o konflikt księżnej z królową Elżbietą II!

Podczas ostatnich obchodów Dnia Pamięci ofiar wojen, który obchodzi się w Zjednocznym Królestwie 11 listopada, Meghan musiała przełknąć gorzką pigułkę. Królowa zasiadła na balkonie w towarzystwie żony Williama – Kate. Meghan posadzono na zupełnie innym balkonie w towarzystwie najmłodszego syna królowej oraz jego żony. Meghan miała nie wytrzymać tej zniewagi i…

Postanowiła, że z Harrym i małym Archie’m spędzą Święta Bożego Narodzenia w Stanach Zjednoczonych. To wielki nietakt w stronę królowej. Jak powszechnie wiadomo ta rokrocznie na Boże Narodzenie zaprasza rodzinę do swojej posiadłości w Sandringham.

Zdaniem źródeł Meghan nie rozumie, co złego jest w jej częstych wizytach w USA. Wiadomo, że Elżbieta II wobec zachowań Harry’ego i Meghan przypomniała,że brak wywiązywania się z obowiązków członka rodziny królewskiej pozbawi ich źródła utrzymania. To jeszcze bardziej rozzłościło Meghan i rzekomo dlatego chce spędzić święta w USA. Krytyka księżnej pojawiła się nawet wtedy, gdy zabrała syna Archie’go do Stanów na mecz przyjaciółki Meghan Sereny Williams. Meghan ma już dość takich zachowań.

fot. YouTube

 

 

Komentarze