Podlasie: 10-miesięczne dziecko potrącone na podwórku! Zatrzymano dwóch mężczyzn…

Wstrząsające wydarzenie w Boćkach na Podlasiu przyniosło tragiczne skutki. 10-miesięczne dziecko zostało potrącone na jednej z posesji i niestety straciło życie. Policja natychmiast podjęła działania w celu wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Wstępne ustalenia wskazują, że za kierownicą pojazdu znajdował się ojciec małego chłopca, a także, że dziadek dziecka został zatrzymany.

Dokładne okoliczności tego zdarzenia są przedmiotem dochodzenia, które prowadzi policja pod nadzorem prokuratury. Według pierwszych informacji, 44-letni mężczyzna potrącił swoje 10-miesięczne dziecko na terenie posesji. Mimo podjętej akcji ratunkowej, życia malucha nie udało się uratować. Zatrzymany mężczyzna był trzeźwy w chwili zdarzenia i aktualnie przebywa w policyjnym areszcie. Nie ujawniono jeszcze dokładnych przyczyn i przebiegu tego tragicznego wypadku.

Prokurator Adam Naumczuk z Prokuratury Rejonowej w Bielsku Podlaskim podkreślił, że ze względu na powagę sytuacji oraz konieczność rzetelnego wyjaśnienia okoliczności zdarzenia, zatrzymano także dziadka dziecka. Szczegóły dotyczące motywów oraz przyczyn tego zdarzenia są obecnie przedmiotem dochodzenia.

Tragiczne wydarzenie w Boćkach wstrząsnęło lokalną społecznością i przypomniało, jak ważne jest zachowanie ostrożności i odpowiedzialności w sytuacjach związanych z bezpieczeństwem dzieci. Dochodzenie prowadzone przez organy ścigania pozwoli na ustalenie całej prawdy i sprawiedliwe osądzenie sytuacji. W tym trudnym czasie dla rodziny ofiar oraz wszystkich zaangażowanych, współczucie społeczności jest niezwykle istotne.

Zobacz także: Legionella w Rzeszowie! Sprawę bada ABW

Komentarze