DRAMAT na pokładzie Airbusa! Załoga samolotu straciła (…)!

samolotu

Prawdziwy horror przeżyli pasażerowie samolotu American Airlines z lotniska Heathrow w Londynie do Filadelfii (USA).  Kiedy potężny Airbus A 330-300 znalazł się w powietrzu dwóch członków załogi straciło przytomność. Na nieprzyjemne dolegliwości narzekały również inne osoby z obsługi i pasażerowie. Na pokładzie maszyny wybuchła panika.

Przyczyną fatalnego samopoczucia załogi samolotu i pasażerów okazały się szkodliwe opary. Póki co nie wiadomo w jaki sposób dostały się do kabiny samolotu. Szczęście w nieszczęściu problemy zaczęły się pół godziny po starcie, a pilot mógł bezpiecznie wylądować na lotnisku w Dublinie. Do tego groźnego incydentu doszło na pokładzie maszyny należącej do firmy American Airlines. Airbus A 330-300 leciał z londyńskiego lotniska Heathrow do Filadelfii w USA. Szkodliwe gazy, które dostały się do wnętrza samolotu mogły doprowadzić do prawdziwej katastrofy

 

 

ZOBACZ:Przerażający wypadek w centrum stolicy! Samolot spadł na tłum przechodniów!

 

 

Na lotnisku w stolicy Irlandii na maszynę czekały służby medyczne. Załoga i pasażerowie zostali przebadani i zabrani do pobliskich szpitali na obserwację. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Póki co nie wiadomo jaka substancja dostała się na pokład maszyny. Wiadomo tylko tyle, że stanowiła poważne zagrożenie dla zdrowia i życia załogi i pasażerów. Sprawie przyjrzy się specjalna komisja.

 

ZOBACZ TAKŻE:Pasażerowie przeżyli horror na lotnisku! Silnik samolotu zaczął (…)!

 

 

źródła: dailymail.co.uk, foto pixabay.com 

 

 

Komentarze