PRAWDA WYSZŁA NA JAW! Księżna Kate w przeszłości pracowała jako…

księżna

Księżna Kate nie od zawsze była żoną Williama. Przed poznaniem księcia, Kate studiowała, a także pracowała. Mało kto wie jaki zawód wykonywała wtedy. 

Księżna Kate od ośmiu lat jest żoną księcia Williama. Od momentu, w którym dołączyła do rodziny królewskiej, cieszy się sporą popularnością wśród fanów. Fani cenią ją za jej wspaniały charakter a także za wyrafinowany styl i odpowiednie poczucie w modzie. Księżna nie unika pytań związanych z jej przeszłością. Z chęcią porusza tematy, które nie zawsze są łatwe. Jakiś czas temu przyznała czym zajmowała się zanim została Księżną. 

 

Księżna Kate nie pochodzi z rodziny szlacheckiej. Księcia Williama, swojego obecnego męża, poznała dopiero w czasie studiów. Chociaż rodzice księżnej prowadzą dochodowy biznes – zajmują się sprzedażą akcesoriów do organizowania imprez, a ich majątek wyceniany jest na 30 milionów funtów, Kate na studiach nie nadużywała ich hojności i w wolnych chwilach dorabiała sobie jako… kelnerka! 

 

 

ZOBACZ TAKŻE: Ogromny PRZEŁOM w KOŚCIELE! Papież podjął decyzję…

 

 

Sekret wyszedł na jaw podczas emisji nowego programu A Berry Royal Christmas z udziałem Kate i Williama. Jego zysk z emisji został przekazany na cele charytatywne. Mary Berry, prowadząca telewizyjne show, zrobiła koktajle bezalkoholowe i poprosiła księżną, by podała je gościom. Podczas tej sytuacji Księżna Kate wyznała, że przypomina jej to czasy uniwersyteckie, kiedy ,,trochę kelnerowała”.  Gospodyni programu zapytała Kate czy była w tym dobra, ona odparła jej na to, że była okropna! 

księżna
źródło: HELLO! Canada, thesun.co.uk

Komentarze