PROTESTY przeciwko „Tęczowemu Piątkowi”! Na ulice wyjdą …

W tym roku przez ulice polskich miast przeszły 24 parady promujące ideologię LGBT, homoseksualną, czy transpłciową. Tuż przed weekendem w wielu szkołach w Polsce zorganizowano tzw. Tęczowy Piątek, który ma być dniem solidarności z osobami o odmiennej niż heteroseksualna orientacji. Fundacja Życie i Rodzina jest przeciwna takiej inicjatywie, dlatego zorganizuje własne marsze pt. „Stop dewiacji”.

W wielu polskich szkołach młodzież solidaryzuje się dziś z osobami identyfikującymi się z poglądami LGBT. Młodzież zakłada tęczowe skarpetki, koszulki, a nawet przypinki do tornistrów. Zdaniem organizatorów „Tęczowego Piątku”, inicjatywa ma na celu szerzyć tolerancję i zrozumienie dla osób o innej orientacji. Przeciwni takiej kampanii są założyciele Fundacji Życie i Rodzina.

„Ideolodzy, który szerzą propagandę homoseksualną w szkołach, nie chcą  mówić o niewygodnych faktach dotyczących LGBT. Poinformujemy zatem o  tym, że geje molestują i gwałcą adoptowane dzieci, homoseksualizm
łączy się z wyższym ryzykiem przestępczości, zapadalnością na choroby oraz krótszym życiem. Wyjdziemy z informacjami do przechodniów na ulicach” – mówi Kaja Godek, członek zarządu Fundacji.

Przemarsze negujące „Tęczowy Piątek” przejdą ulicami następujących miast: Krakowa, Lublina, Warszawy, Bielska-Białej, a także Katowic.

Fundacja Życie i Rodzina prowadzi aktywne działania prolife, w tym monitoruje prace nad ustawą #ZatrzymajAborcję oraz organizuje akcje „Stop dewiacji”.

Zobacz też: Niedźwiedź nie wytrzymał i zaatakował tresera w cyrku! Wszystkiemu przyglądali się…

Zdjęcie: Fundacja Życie i Rodzina

Komentarze