Lekarze leczyli ją na raka! Niedawno dowiedziała się, że nigdy(…)

raka

Prawdziwą tragedię przeżyła 31-letnia Sarah Boyle z Wielkiej Brytanii.  Trzy lata temu podczas badań w uniwersyteckim szpitalu Royal Stoke dowiedziała się, że cierpi na złośliwy nowotwór piersi. Diagnoza całkowicie ją zdruzgotała. Mimo to postanowiła walczyć i podjąć się leczenia by pokonać raka! Kilka miesięcy później okazało się, że trud jakiego się podjęła był  zupełnie niepotrzebny!

Sarah w ciągu kilku miesięcy przeszła kilka serii uciążliwej chemioterapii, wypadły jej włosy i czuła się fatalnie. Później lekarze postanowili usunąć jej obie piersi, by ograniczyć rozwój przerażającej choroby. 31-latka zgodziła się, ponieważ zależało jej na wyleczeniu z raka i powrocie do normalnego funkcjonowania. Prawdziwy szok przeżyła jednak w 2017 roku kiedy dowiedziała się, że wcale nie chorowała na nowotwór!
Kobieta postanowiła podjąć kroki prawne i walczyć o wysokie odszkodowanie. W toku prowadzonego śledztwa okazało się, że lekarze popełnili fatalną pomyłkę. Wyniki biopsji Sarah pomylili z wynikami innej pacjentki. Niestety żaden z nich się o tym nie zorientował! 31-latka martwi się teraz o swoje zdrowie, ponieważ chemioterapia jaką przeszła wyrządziła więcej szkód niż pożytku. Kobieta może mieć w przyszłości poważne problemy ze zdrowiem.

 

ZOBACZ TAKŻE:W ciągu 10 lat wyłudził fortunę kłamiąc rodzinę, że ma raka! Prawda wyszła na jaw kiedy jego żona (…)!

 

źródła: wprost.pl, foto youtube.com

Komentarze