PRZYKRA informacja! Paweł Królikowski po długiej walce w szpitalu…

Bardzo smutne informacje napłynęły z oddziału neurochirurgii warszawskiego szpitala. Wiadomość przekazała żona Pawła Królikowskiego.

Nie milknie sprawa Pawła Królikowskiego. Gwiazdor serialu „Ranczo” przeżywał bardzo trudny okres. Aktor trafił do szpitala w ciężkim stanie. Lekarze długo walczyli o jego życie. 

Jeden z najpopularniejszych aktorów serialu „Ranczo” 20 grudnia trafił do szpitala. Aktor był w bardzo ciężkim stanie. Ponadto przez wiele dni spekulowano na temat stanu zdrowia aktora. Rodzina nie przekazywała żadnych informacji na temat Królikowskiego. Teraz żona przekazała smutną wiadomość.

Paweł Królikowski chwilę przed Świętami Bożego Narodzenia trafił na oddział neurochirurgii. Jego stan był zatrważający. Na początku roku miał ulec poprawie. Rodzina planowała już leczenie w Niemczech. Teraz jednak żona aktora przekazała wiadomość o nagłej…

decyzji lekarzy o pozostaniu aktora w szpitalu. Wszystko przez nabytą przez Pawła Królikowskiego infekcję. Gwiazdor ma nadal przebywać na oddziale neurochirurgii.

Paweł Królikowski jest bardzo znanym artystą. Miliony fanów zyskał dzięki roli „Kusego” w serialu Ranczo. Telewizja Polska po niemal dziesięciu latach emisji zakończyło produkcję serialu. Mimo to fani nadal pamiętają o swoich ulubionych gwizdach. Później Królikowskiego oglądaliśmy jako jurora w programie Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

– Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem – powiedziała Faktowi Małgorzata Ostrowska.

Aktor kilka lat temu także trafił do szpitala. Wówczas powodem był tętniak mózgu. Jednak błyskawiczna reakcja lekarzy pozwoliła uratować życie gwiazdora. Teraz rodzina planuje rehabilitację artysty w Niemczech.

 

Fot. YouTube

Komentarze