Ranczo WRACA na ekrany! Niestety TEJ gwiazdy już nie zobaczymy…

Ranczo powraca! Produkcja ma pojawić się w 2020 roku.

Na temat powrotu „Rancza” spekulowano od dawna. Fani tworzyli nawet inicjatywy „Chcemy powrotu Rancza”. Jednakże prace nad produkcją będą mogły ruszyć dopiero wiosną przyszłego roku. Tę wiadomość potwierdziła główna bohaterka – Ilona Ostrowska. Niestety okazało się także, że jednej z gwiazd już nie zobaczymy. 

-Ja też jestem trochę zagubiona. Cały czas zdjęcia są przesuwane z różnych powodów, które znamy, ale nie chcemy o nich mówić, natomiast mam wrażenie, że już witamy się z gąską. Już na przyszły rok, na wiosnę, proszono mnie o zatrzymanie swoich terminów, więc może się to wydarzy – powiedziała Ilona Ostrowska „Jastrząb Post”. Wiemy także kogo niestety nie będziemy mogli już  zobaczyć. Chodzi o…

Elę Romanowską – serialową Jolę.  Gwiazda na temat ewentualnego powrotu wyraziła się jasno – to była fajna przygoda, ale ona sama ma teraz masę wyzwań.

-Nie wiem nic na ten temat. Mnie raczej w tej produkcji nie będzie. Ja mam nowe wyzwania, zarówno w teatrze jak i poza nim, czy to w serialach, które gram czy w programach, których biorę udział. Czasami jest tak, że jakaś historia się kończy, żeby inne mogły się zacząć, z czego ja się bardzo cieszę. To był cudowny okres w moim życiu. Jola zawsze będzie w moim sercu, ale czas już jej powiedzieć „cześć” – wyznała aktorka.

 

Fot. Kadr z serialu Ranczo

Komentarze