Rodzina królewska w żałobie! Członkowie wydają oświadczenia w sprawie

Pałac Buckingham ogarnęła żałoba po śmierci legendarnego rugbisty Walii i Lions, JPR Williamsa. Informacja o odejściu sportowej ikony została przekazana publiczności przez samego księcia Williama i jego żonę, Kate Middleton, którzy wydali oficjalne oświadczenie na mediach społecznościowych.

W zatęchłym smutku przekazanym przez pałacową parę, Książę William i Kate Middleton wyrazili głęboki szacunek dla JPR Williamsa, podkreślając jego wyjątkową pozycję na boisku rugby.

Na boisku rugby nie było nikogo takiego jak on. (…) Nasze myśli są z rodziną i przyjaciółmi JPR Williamsa. W. Był wyjątkową postacią na boisku rugby. Jeden z prawdziwych wielkich @WelshRugbyUnion – zaznaczyli Książę i Księżna Walii.

Wcześniej tego dnia rodzina zmarłego rugbisty opublikowała oświadczenie, informując o spokojnej śmierci JPR Williamsa w Szpitalu Uniwersyteckim w Walii. Podkreślono, że sportowiec zmarł w otoczeniu kochającej żony i czwórki dzieci, po krótkiej walce z bakteryjnym zapaleniem opon mózgowych. Rodzina zaapelowała o poszanowanie prywatności w tym trudnym dla nich czasie.

Reakcja Księcia Williama i Kate Middleton na tę stratę świadczy o głębokim związku z dziedziną sportu. Zwłaszcza z rugby, które zajmuje ważne miejsce w ich sercach. Ich wspólne oświadczenie jest wyrazem szacunku dla dziedzictwa JPR Williamsa oraz współczucia dla jego bliskich, którzy teraz muszą zmierzyć się z utratą ukochanej postaci.

W tym czasie żałoby świat sportu i fanów rugby łączą się z rodziną i przyjaciółmi JPR Williamsa. Wspominają jego wybitne osiągnięcia na boisku i oddanie dla tej niezwykłej dyscypliny.

Źródło: tysol.pl

Burza po zmianach w TVP Info. Widzom nie spodobały się… TATUAŻE PREZENTERKI

Komentarze