Roxie i Kevin Mglej balują na Ibizie! Stylizacja piosenkarki zniesmaczyła fanów…

Roksana Węgiel, młoda gwiazda polskiej sceny muzycznej, nie przestaje zaskakiwać fanów swoimi odważnymi wyborami w modzie i życiu osobistym. Ostatnio 18-letnia artystka pojawiła się na imprezie marki bieliźnianej w niezwykle odważnej kreacji – lateksowej mini. To wydarzenie wzbudziło sporo emocji i komentarzy w mediach społecznościowych.

Roksana Węgiel, znana jako idolka nastolatek, zdecydowanie eksperymentuje z własnym stylem ubierania. Tym razem wybrała lateksową mini, która zwróciła uwagę wszystkich obecnych na imprezie. Jej wybór mógł być zainspirowany popularnym TikTokerem Latex Coach, który w Polsce stał się znany dzięki swoim kreacjom z lateksu.

Na imprezie urodzinowej firmy bieliźnianej Roksana Węgiel pojawiła się w czarnej, błyszczącej mini z syntetycznego materiału. Jej stylizacja była zdecydowanie odważna i przyciągała uwagę wszystkich obecnych. Już na samym początku można było przewidzieć, że ta kreacja wywoła burzę komentarzy w mediach społecznościowych.

Roksana Węgiel na Ibizie

W trakcie imprezy, Roksana Węgiel zadebiutowała w lateksie na swoim profilu na Instagramie. Na nagraniach Maffashion, popularnej influencerki, Roksana zostaje pytana o to, co mogą pomyśleć jej rodzice o tej odważnej stylizacji. Artystka odpowiedziała z uśmiechem, sugerując, że pozostawia to do oceny swoim fanom.

To jest dobre pytanie… Oceńcie sami – powiedziała, robiąc piruety przed kamerą Maffashion.

Na imprezie nie zabrakło również Kevina Mgleja, partnera życiowego Roksany. Młoda para spędzała razem czas na Ibizie, a na ich kontach na Instagramie można było zobaczyć urocze chwile, kiedy Kevin obejmował Roksanę. Na profilu Roksany pojawiały się również zdjęcia zakochanej pary, które zrobiono na tle zachodzącego słońca.
Roksana Węgiel na Ibizie

Roksana Węgiel swoim odważnym podejściem do mody i życia osobistego, kontynuuje inspirację dla swoich fanów, szczególnie młodych ludzi, którzy cenią sobie autentyczność i odwagę. Jej eksperymenty ze stylem ubierania pokazują, że moda to sztuka wyrażania siebie, a miłość jest piękna w każdym wieku. Artystka udowadnia, że nie warto bać się wyzwań i podejmować ryzyka, by być sobą i żyć pełnią życia.

Łódzka policja zatrzymała szajkę złodziei samochodów! Grozi im do 10 lat więzienia

Komentarze