Rozanielona Selena Gomez przemierza Beverly Hills. Fani dopatrzyli się pewnego szczegółu

Selena Gomez, znana piosenkarka i aktorka, niedawno ogłosiła światu, że zakochała się na nowo. Paparazzi natknęli się na 31-letnią artystkę podczas zakupów w ekskluzywnych sklepach Beverly Hills, uchwycając jej zupełnie naturalny wygląd. Gomez zaskoczyła swoich fanów rezygnacją z makijażu i wyborem wygodnych ubrań. Czy to oznacza nowy etap w karierze i życiu gwiazdy?

Selena Gomez, należąca do grona najjaśniejszych gwiazd młodego pokolenia, zyskała ogromną popularność dzięki swojej karierze muzycznej i aktorskiej. Jednak jej życie nie było jedynie usłane sukcesami. Artystka publicznie przyznała się do walki z depresją, chorobą afektywną dwubiegunową i rzadką chorobą autoimmunologiczną, jaką jest toczeń rumieniowaty układowy.

Ostatnio światło dzienne ujrzały radosne wieści dotyczące uczuć Seleny. Piosenkarka ogłosiła, że zakochała się na nowo, a jej serce zdobył producent i autor tekstów, Benny Blanco. Informacja ta wzbudziła sporo emocji wśród fanów, zwłaszcza z uwagi na fakt, że Blanco utrzymuje przyjacielskie relacje z byłym chłopakiem Gomez, Justinem Bieberem.

Niedawno paparazzi uchwycili Selenę Gomez podczas zakupów w Beverly Hills. Artystka w towarzystwie przyjaciółki odwiedziła luksusowy sklep jubilerski, a następnie zrelaksowała się w barze sushi. Cały ich babski wypad nie uszedł uwadze fotoreporterów, którzy starannie obserwowali każdy krok gwiazdy. Gomez postawiła na wygodę, prezentując się w legginsach, szarym swetrze, grafitowym płaszczu i sportowym obuwiu. Co jednak najciekawsze, pojawiła się bez makijażu, ukazując swoją naturalną urodę.

To nie pierwszy raz, kiedy fani mieli okazję podziwiać Selene Gomez w tak autentyczny sposób. Bez makijażu i w codziennych ubraniach gwiazda udowadnia, że potrafi być sobą nie tylko na scenie czy przed kamerą, ale także w zwykłych sytuacjach życia codziennego. Czy to oznacza nowy rozdział w karierze i życiu Seleny Gomez? Czas pokaże, jakie niespodzianki przygotowuje dla swoich fanów.

Selena Gomez w naturalnej odsłonie

Selena Gomez w naturalnej odsłonie

Źródło: media

Eskalacja konfliktu między Stanowskim i Janoszek. Dziennikarz zbagatelizował problem myśli samobójczych

Komentarze