ROZENEK naprawdę założyła TE buty!

Rozenek

Małgorzata Rozenek- Majdan zdecydowanie jest jedną z najbardziej rozpoznawanych celebrytek w polskim show-biznesie.

Jest także uznawana za jedną z najlepiej ubranych Polek. Za sprawą programu „Perfekcyjna pani domu” zyskała miano kobiety znającej styl i poczucie taktu. Ponadto elebrytka wystąpiła także ze swoim mężem m.in w programie „Azja Express”, gdzie dała się poznać od tej naturalnej i spontanicznej strony.

 

 

W ostatnim czasie do sieci trafiło zdjęcie, które wyowało dosyć sporawą sensację wród fanów gwiazdy. Małgorzata Rozenek pokazała się w niesamowitych butach, na które od razu zwrócili uwagę followersi. Zdjęcie zostało wykonane, gdy celebrytka miała na sobie sneakersy z najwyższej półki.

 

Obuwie to jest niezwykle eleganckie i pochodzi ze znanej marki Balenciaga, z kolekcji Track. Model nie należy do najtańszych, lecz prezentują się niesamowicie. Cena takich butów to koszt 3500zł.

 

Małgorzata Rozenek, swoje sneakersy połączyła z czarnymi legginsami oraz białą bluzą Moschino z Myszką Miki.

Do stylizacji dołączyła luksusową torebkę Love Lock Pochette Metis, która została wypuszczona na rynek w limitowanej ilości. Jej koszt to ponad 10 tysięcy złotych!

 

 

ZOBACZ TEŻ:Afera na lekcji religii! TAKIE SŁOWA padły z ust katechety!

 

 

Sneakersy są obuwiem sportowym, nieco bardziej solidnie wykonanym. W dużej mierze na tym też polega ich fenomen. Obuwie pasuje praktycznie do każdej „luźniejszej stylizacji”. Można założyć je do jeansów, krótkich spodenek, czy nawet sportowej spódnicy. Wszystko jest jedynie kwestią kreatywności oraz wyczuciem stylu.

 

https://www.instagram.com/p/B2yaUamBSg-/

 

 

 

Źródło:obcas.pl

Źródło zdjęcia:Instagram

 

 

 

Komentarze